שמעון הרוש. מהצפון לדרום (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שמעון הרוש. מהצפון לדרום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל באר שבע ממשיכה לבנות את הסגל לקראת העונה הקרובה ובימים האחרונים היא קיבלה חיזוק משמעותי אם כי לא מדובר בהחתמה של שחקן. במועדון הוחלט ששמעון הרוש שחזר אוטומטית לבירת הנגב משנת השאלה בהפועל עכו ימשיך ולא יושאל לקבוצה אחרת.

הרוש, שחתום לשנתיים נוספות במועדון צפוי לאייש את עמדת המגן השמאלי בעוד שאופיר דוידזאדה הצעיר עשוי להיות מוסט לקישור. אגב, גם באגף הימני צפוי להיות שינוי דומה כשהחתמתו של המגן הפורטוגלי לואיס טורס עשויה להסיט את הקפטן אביתר אילוז לעמדת הקישור.

בכך למעשה בבירת הנגב שמו סוף לשמועות על מעבר אפשרי של הרוש לקבוצה אחרת כשגם מכבי נתניה וגם הפועל עכו הוזכרו כמועמדות לצרפו. צמד הגנאים אברהים בסיט וג'יימס ביסו שחתומים לעונה נוספת בקבוצה יושאלו לקבוצות אחרות.

אם בבאר שבע דאגו בקשר לכוונותיו של וויליאם סוארס אז בבירת הנגב יכולים להירגע. הבלם/קשר הברזילאי יצר קשר עם המועדון, ביקש וקיבל אישור לעקב את חזרתו במספר ימים על מנת להמשיך לבלות בחיק משפחתו.

וויליאם סוארס פורש כנפיים. בקרוב ינחת בחזרה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
וויליאם סוארס פורש כנפיים. בקרוב ינחת בחזרה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

סוארס כמו גם ראיין אדלי ולואיס טורס ינחתו בישראל במהלך השבוע הבא, ימים אחדים לאחר שהקבוצה תחל את אימוניה. אימון הפתיחה יתקיים ביום ראשון הקרוב ואליו יגיעו מספר שחקנים מושאלים במטרה לנסות ולהרשים את המאמן ניר קלינגר.

עתידו של ערן לוי יתבהר ביומיים הקרובים, זאת כשהפועל חיפה עדיין מועמדת לצרף אותו לשורותיה. אם וכאשר באר שבע תקבל הצעה רצינית, בבירת הנגב לא יעמדו בדרכו של לוי, אך אם הצעה כזו לא תתקבל יצטרכו במועדון לכבד את חוזהו של הקשר שיתייצב לפתיחת האימונים.

ערן לוי. עתידו לא ברור (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. עתידו לא ברור (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE