טוטו תמוז בטירוף. בדרך לנסיכות הצרפתית (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
טוטו תמוז בטירוף. בדרך לנסיכות הצרפתית (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

טוטו תמוז בדרך למונאקו. הקבוצה מהנסיכות הצרפתית שממוקמת בחלק התחתון של הליגה השנייה בצרפת ושנרכשה לאחרונה על ידי המיליארדר הרוסי, דמטרי ריבולובלב, רוצה מאוד שהחלוץ יחתום ל-4.5 שנים, כך נודע הערב (ראשון) לראשונה ל-ONE.

מונאקו תצטרך לשלם לאדומים 1.5 מיליון יורו תמורת החלוץ, בהתאם לתג המחיר שנקבע לו ואם תעשה זאת, לבעלים אלי טביב לא תהיה ברירה אלא למכור את השחקן.

עוד נודע כי מונאקו מציעה לתמוז, אשר מיוצג על ידי הסוכן הבינלאומי רונן קצב, חוזה בתנאים הבאים: בעונה הראשונה ירוויח 650 אלף יורו בתוספת בונוס של 100 אלף יורו אם יהיה מעורב בלפחות 15 שערים, אם כמבשל ואם ככובש.

בעונה השנייה, בהנחה שהקבוצה תעלה לליגה הראשונה, שכרו השנתי ישודרג ל-750 אלף יורו והוא יזכה לבונוס של 150 אלף יורו על כל 15 שערים בהם יהיה מעורב. בנוסף, נודע כי בניצחון האדומים 3:7 על מכבי נתניה נכח מנהלה הספורטיבי של מונאקו שהתרשם מאד מביצועיו של תמוז שכבש שלושער.

טוטו תמוז סירב להגיב. אימו, אורית, מסרה: "אנחנו בוחנים כל הצעה לגופה. יש עוד הצעות".

השחקן הבולט ביותר של הקבוצה שירדה לליגה השנייה בעונה שעברה הוא החלוץ, לודוביק ג'יולי, אולם כעת מושקעים כספים רבים במועדון במטרה להביא אותו לעמדת תחרות על כל התארים, כולל ליגת האלופות, בתוך 4 שנים, וזאת בעקבות רכישת המועדון ע"י המיליארדר הרוסי.

ריבולובלב, שדורג במקום ה-93 ברשימת האנשים העשירים בעולם ע"י המגזין פורבס כשהונו מוערך בלמעלה מ-15 מיליארד דולרים, רכש את הקבוצה מהנסיכות והחל להשקיע בה כספים רבים. רק לאחרונה רכשה מונאקו את הבלם האורוגוואי, גארי קאגלמאכר מבירשחוט הבלגית תמורת 1.3 מיליון יורו, שחקן אותו ניסתה להחתים גם קייזרסלאוטרן.