זגורי חוגג. "הקרדיט  ליובל נעים" (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
זגורי חוגג. "הקרדיט ליובל נעים" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

הקשר ישראל זגורי שעשה עונה מצוינת בהפועל פ"ת, עדיין מחכה לפנייה ממכבי חיפה שתבשר לו להגיע לפתיחת אימוני האלופה ב-15 ביוני. נכון לעכשיו, לא הגיעה פנייה שכזו מהקבוצה לה שייך הקשר ובה יש לו חוזה לשנתיים נוספות וזגורי לא יודע מה יעלה בגורלו בעונה הבאה. בחיפה לא ממהרים לקבל החלטות ובמקרה הזה, נבדקת הההתקשרות עם הפועל פ"ת לה יש אופצייה על הקשר.

הקשר התייחס לעתידו וענה על השאלה אם ברצונו לחזור למכבי חיפה: "לא אשחק השנה בהפועל פ"ת", הבהיר ל-ONE. "אני מקווה מאוד שאחזור למכבי חיפה. נכון לעכשיו לא קיבלתי שום טלפון מחיפה ואתאכזב מאוד אם לא אקבל טלפון כזה. במקרה כזה אני אדע שלא מעריכים אותי מספיק ואחפש אופציות אחרות וכאלה לא חסרות. לא אהיה מחוסר עבודה. יאכזב אותי לא לחזור לחיפה בעיקר בגלל העונה הטובה שנתתי בפ"ת".

על השאלה איך הוא מסכם את העונה האחרונה במהלכה הקשר שודרג משמעותית אמר: "אני חייב לתת את הקרדיט להצלחה שלי העונה ליובל נעים שנתן לי את הבמה ואת האמונה שאני יכול להיות פקטור משמעותי בקבוצה. יובל נתן לי חופש פעולה להתבטא בצורה הטובה ביותר במגרש".

על כל מה שקורה בקבוצה והסיפורים בנוגע לתפקוד ההנהלה אמר: "אני חושב שעושים עוול להנהלה בעיקר בגלל שמקרוב אני רואה את המסירות והרצון שלהם לתת הכל לטובת השחקנים. בכל מקרה, הפועל פ"ת הייתה לי בית חם. יש שם אנשים טובים עם כוונות טובות וחשוב שהקבוצה נשארה בליגה".

ישראל זגורי. עובר למכבי נתניה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ישראל זגורי ושחקני מכבי חיפה חוגגים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE