ג'אקו ערפאת. יעדר שלושה שבועות  (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ג'אקו ערפאת. יעדר שלושה שבועות (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מכה להפועל עכו ואולי גם להפועל ת"א שרוצה בשירותיו של ג'אקו ערפאת. החלוץ הפורה עבר הבוקר בדיקה בה התגלה כי הוא נפגע שוב בכתף וייעדר מהמגרשים שלושה שבועות.

לאורך כל היום היו אנשי הפועל ת"א קשובים להתפתחויות בעניין ערפאת ועכשיו, אחרי שנפצע, יש סיכוי שהפועל תחליט לוותר על החלוץ. כזכור, ערב הפגרה האחרונה, יצא ערפאת לטוגו וחזר עם פציעה בכתף בעקבותיה נאלץ להיעדר למשך תקופה של חודש ימים. אתמול במהלך המשחק מול אשקלון עראפת הוחלף בשלב מוקדם אחרי שנפגע שוב בכתפו.

שחקן נוסף שנפצע ויעדר שבועיים עד שלושה הוא המגן שמעון הרוש ששבר את אחת מאצבע כף ידו. הרוש סובל משני שברים ועל פי המלצת הרופאים השחקן חייב במנוחה. שמו של הרוש עלה בסוף השבוע האחרון כמועמד להגיע לבית"ר ירושלים תמורת סטיבן כהן אבל כמו במקרה של עראפת והפועל ת"א, גם במקרה הזה הרעיון ירד ככל הנראה מסדר היום.

בתווך, הקשר/מגן שגיב כהן  ששיחק עד לאחרונה בפוליאש הרומנית סיכם עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת בקבוצה.

צפו בניצחון הדרמטי של עכו על אשקלון

הניצחון מול אשקלון שיחרר הרבה אוויר אצל עכו שהייתה מאד לחוצה. הקפטן דודו גורש אמר ל-ONE: "זה היה ניצחון בשיניים אבל עכשיו חשוב שנשיג עוד חמש נקודות שיעמידו אותנו בביטחון בפליאוף האמצעי. היה לנו קשה לשחק במגרש הבוצי, מה עוד שאשקלון באו וצופפו את המשחק. זה לא סוד שאנחנו מתקשים לשחק מול הגנות שמצופפות אבל בסופו של דבר הכי חשוב שניצחנו ושברנו סדרה של מספר משחקים ללא ניצחון".

דודו גורש מאוכזב (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דודו גורש. &"ניצחון בשיניים&" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בעכו מודעים לצורך בחיזוק הקבוצה במספר שחקנים לאור ריבוי הפציעות בסגל של אלי כהן. כמו כן, גם מוחמד כליבאת שסובל משבר מאמץ יעדר בחודש הקרוב.