אלי טביב. חתם על הצ'קים  (יניב גונן) (öéìåí: מערכת ONE)
אלי טביב. חתם על הצ'קים (יניב גונן) | öéìåí: מערכת ONE

אחרי כמה ימים לא שקטים, הבעלים של הפועל תל אביב, אלי טביב, החליט לפעול כדי לתת לשחקנים את השקט שמגיע להם כדי שיתרכזו אך ורק על כר הדשא. טביב הודיע היום (שלישי) לשחקנים שכל הכספים שמגיעים להם על ההצלחות בליגה האירופית ממתינים להם והם יכולים לקחת אותם. "בואו לקחת את המענקים, הצ'קים חתומים", הודיע הבעלים האדום.

כזכור, מספר שחקנים בהפועל הביעו את חוסר שביעות רצונם על כך שעדיין לא שולמו להם המענקים על ההופעות באירופה ואף היו כאלה שציינו אפשרות של השבתת האימונים, אולם טביב החליט לשים סוף כשהמטרה היא לעשות שקט במועדון שגם ככה עבר שבוע סוער.  

כעת, משנודע על כוונתו של טביב לשלם להם את המענקים לאחר ההפסד הכואב 3:0 להפועל חיפה, הדיבורים על החרמה אפשרית של האימונים ייעלמו והפועל תוכל להתמקד בהמשך המאבקים בליגה.  "טביב לא מדבר הרבה אבל עובד. למרות שהוא צריך לשלם רק בסוף החודש הוא החליט להקדים את התשלום וכל זאת כדי להעניק שקט לשחקנים"

יש לציין כי על פניו הפועל יכולה היתה להעביר את המענקים עד סוף החודש, אולם בעקבות הסערה שהיתה סביב המועדון בימים האחרונים, טביב החליט להעניק לשחקנים את אשר הגיע להם כדי שיוכלו להתרכז במאבק האליפות, למרות המרחק העצום, 12 נקודות, מהמוליכה עירוני קרית שמונה. 

בנוסף, טביב פועל על מנת להחליף את בעלי התפקידים בקבוצה שהתפטרו ול-ONE נודע כי הוא ימנה היום את אחד ממשרדי הפרסום המובילים ביותר בארץ על מנת שידברר את הקבוצה במקום ההנהלה שהחליטה ביום ראשון האחרון לשים את המפתחות וללכת הביתה.