קורנפיין. מחכה להחלטה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
קורנפיין. יחזור מלונדון כאיש בשורה? (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

ההחלטה בנושא מכירתה של בית"ר ירושלים לקבוצת אנשי העסקים היהודים אמריקאים צפויה להתקבל היום. אנשי העסקים נמצאים בלונדון במו"מ בנושא עם עורך דינו של ארקדי גאידמק, ישראל שלו, עוזרו של ארקדי גאידמק, ישראל גולדשמיט ויו"ר בית״ר איציק קורנפיין.

אתמול ישבו הצדדים ועברו על כל הפרטים בנוגע לרכישה. הפגישה החלה בשעות אחר הצהריים וגלשה אל תוך הלילה עם מספר הפסקות במהלך המו״מ.

בבית״ר יודעים כי היום תהיה שעת הש' בנושא רכישת הקבוצה או שמא יו״ר הקבוצה איציק קורנפיין יחזור ארצה בידיים ריקות. ״אתמול התקיימה ישיבה והיום הצדדים יישבו שוב״ מסבירים בבית״ר, ״כולנו מקווים שבסופו של דבר תהיה עיסקה ובית״ר תימכר״.

אם בית״ר תעבור לידי הרוכשים האמריקאים יוכלו שחקני הקבוצה לנשום לרווחה וכך גם עובדי המועדון. בית״ר לא תצטרך למכור שחקנים כדי לשרוד ולא תהיה בעיה להעמיד תקציב לעונה הקרובה.

במידה ובסופו של דבר לא תיסגר היום עיסקה בלונדון, יחזור איציק קורנפיין לישראל כשלפניו שתי אופציות האחת ללכת להליך משפטי כלומר הקפאת הליכים או לבצע קיצוץ בתקציב הקבוצה ולמכור שחקן או שניים כדי שבית״ר תוכל לפתוח את העונה.

אוהדי בית&"ר (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי בית&"ר (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

״עד הערב נדע לאן פניה של בית״ר, מקווים שאיציק יחזור עם בשורה. היום צריכה להתקבל החלטה סופית לכאן או לכאן״ סיכם גורם בבית״ר.