דויד סולארי. יקבל את הקרדיט מבן שמעון (שלום אלבז) (öéìåí: מערכת ONE)
דויד סולארי. יקבל את הקרדיט מבן שמעון (שלום אלבז) | öéìåí: מערכת ONE

מוליכת ליגת העל, עירוני קרית שמונה, השלימה את הכנותיה לקראת המפגש הערב (שבת) ב-17:40 מול הפועל ניר רמת השרון. מלבד העובדה כי המשחק יחזיר לראשונה לקריה את האקסים תומר סוויסה ויניב לביא, בקבוצה זוכרים היטב כמה השפיע הניצחון ברמת השרון בסיבוב הקודם.

כזכור, בתחילת העונה חניכיו של בן שמעון התקשו לנצח ולאחר הניצחון ברמת השרון חלה התפנית שהובילה את הקבוצה הצפונית עד למיקומה כיום בראשות הטבלה עם פער מבטיח מהרודפות אחריה.

מבחינה מקצועית, למאמן רן בן שמעון לא מעט שחקנים חסרים בשל פציעות (רביד גזל, ברק בדש, וויליאם נג'ובו) וצהובים (בראיין גרזיץ') ובשל כך מי שצפויים לפתוח בקישור האחורי היו בני בן זקן ועדי אלישע.

אך במהלך האימון המסכם למשחק נפצע בן זקן, מה שמטיל את שיתופו בספק רב. אם לא יעבור את מבחן הכשירות לפני המשחק עשוי בן שמעון לשלב גם את איתן טיבי כשאחד משלושת הבלמים יעלה לשחק בקישור הדפנסיבי. בחלק הקדמי ימשיכו לשתף פעולה צמד החלוצים שמעון אבוחצירא ושלומי אזולאי, כשמאחוריהם יפתח לראשונה הקשר דויד סולארי.

רן בן שמעון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

במהלך האסיפה הטקטית הציג בן שמעון לחניכיו קטעים ממשחקים של רמת השרון וגם מהסרט "מיליון דולר בייבי" המדברים על החשיבות לפעול בסבלנות גם כשדברים לא כל כך הולכים.

המגן אלעד גבאי התייחס לנעדרים ואמר לקראת המשחק: "אנחנו אף פעם לא מתלוננים, יש לנו סגל עמוק. אנחנו צריכים ורוצים לשמור על הבית, עשינו הכנה כמו שצריך ואנחנו מגיעים נחושים לקחת את הנקודות ולשמור על הביתיות".

אלעד גבאי ואדריאן רוצ´ט (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אלעד גבאי ואדריאן רוצ´ט (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

ההרכב המשוער: דני עמוס, אלעד גבאי, סאלח חסארמה, שיר צדק, דושאן מטוביץ', בני בן זקן (איתן טיבי), עדי אלישע, אדריאן רוצ'ט, דויד סולארי, שמעון אבוחצירא, שלומי אזולאי.

"לא סתם ק"ש בראש הטבלה"
אחרי שסימנו וי על המפגשים מול מכבי תל אביב ומכבי חיפה, מהם יצאו מעודדים עם 4 נקודות, ברמה"ש יצאו צפונה לקראת המשחק מול המוליכה, קרית שמונה.

בקבוצה של שייע פייגנבוים ומנחם קורצקי לא יוצאים בהצהרות לקראת המשחק אבל מודים: "לא סתם ק"ש מצויים בראש הטבלה. הם קבוצה מעולה וזה משחק קשה יותר מהמפגשים מול חיפה ומכבי ת"א. אבל גם אנחנו לא סתם נמצאים בחלק העליון של הטבלה, ונעשה הכל כדי לחזור עם תוצאה טובה.

עוד לפני שיצאו לבית מלון סמוך לק"ש, ערכה רמה"ש את האימון המסכם ונראה שפייגנבוים יערוך מספר שינויים בחלק הקדמי. ברוך דגו, שבמשחק הקודם שותף חלקית אחרי שרק החלים מפציעה בשריר האחורי, ישוב להרכב. מנגד, הקשר, יוסי אופיר, שחולה נמצא עדיין בספק למשחק. החלוץ הסרבי, אוגניין דמיאנוביץ', שנרשם בתחילת השבוע בבקרה יעמוד לראשונה לרשותו של המאמן וצפוי להשתלב במהלת המשחק.

ברוך דגו חוגג. ישוב להרכב? (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
ברוך דגו חוגג. ישוב להרכב? (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

לקראת המשחק אמר פייגנבוים לשחקניו: "קרית שמונה מגיעה בשיא הכושר. צריכים להיות מרוכזים ואחראים לכל אורך המשחק".

הרכב משוער: גל ניר, נאור פסר, יניב לביא, סביטי ליפנייה, עמיר נוסבאום, עשהאל בן שבת, משה אבוטבול, בן מלכה, אלן מסודי, ברוך דגו, תומר סוויסה