דנסו. לא הצליח להרשים את עטר (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
דנסו. לא הצליח להרשים את עטר (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

החלוץ ההולנדי ממוצא גנאי, אריקסון דנסו, שנבחן במכבי נתניה בשבועיים האחרונים, קיבל היום (שני) הודעה על שחרורו מהקבוצה. במועדון הודיעו לחלוץ באופן רשמי וכבר הכינו לשחקן כרטיס טיסה לארצו כבר למחר.
 
כזכור, דנסו נבחן במועדון מזה כשבועיים ימים וגרם כאב ראש גדול במיוחד לצוות המקצועי שראה בו לא מעט פרמטרים חיוביים שהרשימו וגם כאלה שפחות. מתוקף היותו שחקן חופשי, דנסו יכול לחתום כעת בכל קבוצה ולמרות שיש לו כרטיס טיסה למחר ייתכן כי הוא יחל להיבחן בקבוצות נוספות מליגת העל שממתינות לו מספר ימים שיסיים את ההתרשמות בנתניה.
 
בתוך כך, בצוות המקצועי ימשיכו לחפש בתקופה הקרובה חלוץ נוסף לקבוצה זאת לאחר שהמאמן ראובן עטר הצהיר בשבת כי הוא מעוניין לחזק את חוליית ההתקפה שלו. "אני מחפש חלוץ נוסף שיצור תחרות גדולה יותר על המקום בהרכב וישדרג אותנו", אמר עטר.

הבלם מריאנו קפוארלה, שעל שחרורו הצפוי מהמועדון עם פתיחת חלון העברות פורסם ב-ONE בשבוע שעבר, לא נכלל בסגל המשחק שלשום וזאת לטענת המועדון עקב פציעה בברך ממנה הוא סובל.

קפוארלה נראה מאוכזב ממעמדו המעורער בקבוצה וסיפר לחבריו שהוא מעוניין לעזוב לקבוצה בה יקבל דקות משחק. אגב, עטר נתן בשבת דקות ראשונות לבלם הנבחרת הצעירה, עידו לוי, שגדל במחלקת הנוער של המועדון, הושאל בעונה החולפת להפועל הרצליה ושב העונה בחזרה לקבוצתו.