סיני וקשטן בנבחרת. משה יחליף את דרור? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
סיני וקשטן בנבחרת. משה יחליף את דרור? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

השבוע בבני יהודה, תשובות לכל השאלות. מנכ"ל הקבוצה, משה דמאיו, ששוהה עם הנבחרת הצעירה בטורניר באוסטריה, ישוב ביום שלישי ויתפנה לסגור את עמדת המאמן וסגירת החוזים של השחקנים שמסיימים חוזה.

בעמדת המאמן נראה כי משה סיני קרוב מתמיד לסגור חוזה בקבוצה, אלא אם כן ייתכנו שינויים של הרגע האחרון, מה שאומר - דרור קשטן מחליט לקצץ בשכרו ולהמשיך בקבוצה. כמו כן, יו"ר בני יהודה לשעבר, חזי מגן, שיחזור בימים הקרובים משהייה באנגליה, יעזור לדמאיו בנושאים אלה.

כזכור, השחקנים שמסיימים חוזה הם: אביב חדד, שמחזיק במספר הצעות מקבוצות בארץ, איציק עזוז שצפוי להמשיך בקבוצה, כפיר אדרי שצפוי להמשיך גם הוא בבני יהודה, לירוי צעירי שלא ימשיך בקבוצה ויעבור לאחת מהגדולות ואיבן גארידו שמחלים מניתוח בכף רגלו וההחלטה תתקבל בסמוך להחלמתו.

בנושא אחר, בסקרים שנערכו באתר הרשמי של הקבוצה, נקבע כך: שחקן העונה הוא פדרו גלבאן, הגורם המרכזי להצלחת הקבוצה העונה הוא המאמן דרור קשטן, הפתעת העונה הוא בן צעירי, המשחק הגדול ביותר העונה הוא הניצחון על הפועל ת"א, במחזור ה-29, 0:1. עוד נקבע כי החיזוק שהקבוצה הכי צריכה הוא בעמדת החלוץ. על השאלה האם האוהדים מעוניינים שהמאמן, דרור קשטן, ימשיך - 91% מהעונים השיבו בחיוך.

האוהדים התייחסו בסקר גם לעזיבתו של יו"ר בני יהודה, חזי מגן וקבעו כי הם אינם מרוצים מעזיבתו של מגן ובעקבות זאת גם חוששים מעתידו של המועדון. כמו כן, אביב חדד נבחר כמשתפר של העונה והוחלט שמגיע לו מקום בנבחרת ישראל.

על חזי מגן: מהרגע ששמענו שהוא פורש התחלנו להתגלגל (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
חזי מגן (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

את עזיבתו של קפטן הקבוצה לשעבר, אסי בלדוט, האוהדים לא שוכחים וגם קבעו כי דרור קשטן לא התנהל נכון בפרשה הזו. עוד רוצים האוהדים שבלדוט יחזור לקבוצה בעונה הבאה ואם נשאר בעונה הבאה, האוהדים מאמינים שהמטרה תהיה שוב - הכרטיס לאירופה.