דראפיץ´ ואבו סאלח (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
דראפיץ´ ואבו סאלח. "לא מציע לזלזל בנו" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הרכש של בני סכנין, קוסטדין אזארוב, שעל חתימתו פורסם לראשונה ב-ONE, יערוך מחר (שבת, 17:00) את הופעת הבכורה שלו מול מכבי ת"א. אזארוב אמור לפתוח כחלוץ מטרה במקומו של הרומני כריסטיאן דנלקה שעזב.

בסכנין יש תכונה גדולה מאוד לקראת המשחק. הקשר נסטיה צ'ה אמנם החלים מפציעה ויעמוד לרשותו של המאמן סלובדאן דראפיץ', אבל לא ברור אם המאמן ירצה לקחת סיכון ולפתוח עם הקשר המצטיין או לשלבו במהלך המשחק. במרכז ההגנה ישחקו יא יא פטי ועלאא אבו סאלח, שיחליף את טל חן ששוחרר להפועל ר"ג.

דראפיץ' לא אוהב את העובדה שמכבי ת"א לא סופרת את קבוצתו ואמר ל-ONE: "אני מכיר בכך שיש כאלו שמזלזלים בסכנין, אבל לא הייתי מציע לאנשים לזלזל בנו ולחשוב שאנחנו באים לשמש כתפאורה.

אני מכיר את השחקנים שלי ויודע שגם הם לא אוהבים שמזלזלים ביכולת שלהם. בדוחא כל קבוצה, כולל מכבי ת"א, צריכה להשאיר נקודות. אנחנו מתכוונים לעשות חיים קשים למכבי", הוסיף המאמן.

קוסטדין אזארוב (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
קוסטדין אזארוב (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

דראפיץ' מודע לצורך לחזק את הקבוצה בשניים או שלושה שחקנים נוספים. בשבוע הבא יגיעו לארץ שחקנים נוספים להתרשמות, כאשר המטרה היא להביא בלם, קשר אחורי וחלוץ. מחירי הכרטיסים למשחק הם 50 ש"ח למבוגר ו-25 ש"ח לנוער.