עומר גולן. שוב נטש את האימון (מור שאולי)
עומר גולן. שוב נטש את האימון (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

במכבי פתח תקווה מקווים מאוד להגיע לפלייאוף העליון, אך ייתקלו במשוכה קשה בדמות בני יהודה ביום ראשון בדרך לשם. הקבוצה של פרדי דוד ערכה היום (חמישי) אימון נוסף והמשיכה בהכנותיה לקראת המפגש החשוב.

הבשורה המדאיגה מבחינת המלאבסים היא כשירותו של החלוץ, עומר גולן, שרק התאושש מניתוח ארתוסקופיה בברך וחזר להרכב במשחק האחרון מול מכבי תל אביב. גולן נטש את האימון לאחר ששוב הרגיש כאבים בברכו ובקבוצה לא יודעים להעריך אם יעמוד לרשותו של המאמן פרדי דוד במשחק נגד חניכיו של דרור קשטן.

בכל מקרה, הצוות הרפואי של הכחולים ממלאבס יעשה כל מה שניתן על מנת להכשיר אל החלוץ, שמצידו הבהיר כי הוא לא מתכוון לוותר על המשחק הכי גורלי בעונה.

בתוך כך, בסיום האימון נערכה ועדת משמעת פנימית לקשר הקבוצה הצרפתי, סבסטיאן סנסוני, שהורחק במשחק הליגה לפני כשבועיים מול מכבי נתניה לאחר שהלם ללא כדור בחלוץ נתניה, אחמד סבע. כזכור, מיד לאחר ההרחקה, גינו בקבוצה את התנהגותו חסרת האחריות של הקשר והחליטו להעמידו לדין משמעתי פנימי שנערך הבוקר במשרדי ההנהלה בנוכחות היו"ר שינו זוארץ ומנהל הקבוצה עמי פאן.

סנסוני. מכבי פ&
סנסוני במשחק מול נתניה. התנצל וכנראה ייקנס (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

סנסוני עצמו התנצל בפני השניים על הכרטיס האדום ועל התנהלותו בתקופה האחרונה ובקבוצה קיבלו החלטה כי עונשו ייקבע במהלך השבוע הבא. בינתיים ההערכות מדברות על קנס כספי כבד שיספוג הקשר.

ל-ONE נודע כי בקרב אנשי הקבוצה קיימת חוסר שביעות רצון גדולה מהתנהלותו של הקשר בתקופה האחרונה, שאף כללה איחור לאחד האימונים בשבוע שעבר. בקבוצה ממלבאס כבר הוחלט כי סנסוני לא ימשיך בעונה הבאה ולא מן הנמנע כי לא יחזור לשחק גם בעונה הזו.