הפועל חיפה המריאה הבוקר (רביעי) לסלובניה, שם תערוך את מחנה האימונים שלה לפני פתיחת העונה. במהלך המחנה ירצה הצוות המקצועי בראשותו של המאמן, ניצן שירזי, לגבש וללכד את השחקנים, בעקבות רענון השורות שהתבצע במהלך הפגרה בקבוצה.

במהלך מחנה האימונים, צפויה הקבוצה מהכרמל לערוך שלושה משחקי אימון, במהלכם יבחנו ניצן שירזי והצוות המקצועי שני חלוצים זרים גיורגי סארי וברונימיר סובסיץ'. חלוץ נוסף שבדרך לקבוצה הוא ויקטור מרעי שמחכה לשחרור סופי מאלי טביב ולהחלטה הנוגעת לגובה דמי ההשאלה של השחקן.  גם המגן, עומרי עטיה שהגיע מהפועל רעננה נבחן בקבוצה ואם ירשים ינחת בקרית חיים.

"אני מאוד מתרגש לחזור להפועל חיפה", אמר חלוץ הפועל חיפה, ערן לוי, שעבורו זו תהיה קדנציה שנייה בקבוצה. על הקבוצה שמתגבשת בקרית חיים אמר: "יש פה חבר'ה חדשים טובים ושחקנים מנוסים כמו ליאור ז'אן ומשה ביטון. אני מאמין שלמחנה האימונים נגיע בצורה הכי טובה, זאת בכדי לערוך את הגיבוש הכי נכון והכי טוב שניתן להשיג בין השחקנים". על העונה הקרובה אמר: "אני לא רוצה לצאת בהצהרות מוקדם מידי. אני אישית מאמין בחברים שלי לקבוצה, בעצמי ובצוות המקצועי, ואני מאמין שתהיה קבוצה טובה בהפועל חיפה העונה".

שביט אלימלך בנתב"ג (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
שביט אלימלך בנתב"ג (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

השוער הצעיר, רן קדוש, שהגיע על תקן השוער הראשון סיפר על ההתרשמות מהעמיתים החדשים שלו לקבוצה: "יש פה חבר'ה ושחקנים מצוינים. האווירה בקבוצה ממש טובה ואני מקווה שהאווירה הזו תמשיך איתנו גם במהלך העונה". על הציפיות מהעונה הקרובה אמר: "מהבחינה האישית אני רוצה לעשות עונה טובה ולהיות יציב בלי הרבה עליות וירידות. מהבחינה הקבוצתית אנחנו שואפים לפלייאוף עליון, מקום 1 עד 8".

ערן לוי. &"לא רוצה לצאת בהצהרות&" (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. &"לא רוצה לצאת בהצהרות&" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

מאמן הקבוצה ניצן שירזי, סרב להתראיין עקב חקירותיו בפרשת "הכדור המרכזי" בשבועות האחרונים, ועל כן שביט אלימלך, עוזר המאמן דיבר על העונה הקרובה של הקבוצה: "דבר ראשון יש לנו בקבוצה חומר אנושי טוב, אנשים שבאים לעבוד ולהצליח. מהפן המקצועי, אנחנו רק בתחילת הדרך, יש עוד הרבה לעבוד, לשפר ולהתגבש ועל זה נעבוד במחנה האימונים. השנה אנחנו צריכים לקפוץ מדרגה, להגיע לפלייאוף העליון ומשם נמשיך לדבר ולראות".

השוערים רן קדוש ודרשלר קאלה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
השוערים רן קדוש ודרשלר קאלה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

אלימלך התייחס גם לאי-הגעתם של זרים עד כה לקבוצה: "יש ישראלים טובים על הנייר בכל אופן, אז אנחנו לא ממהרים להחתים זרים שאתה לא יודע מה מצפה לך מהם. השוק לא רווי בזרים בתפקידים שאנחנו רצינו, אז מבחינתנו עדיף לנו ללכת על הישראלים בשלב הזה. במהלך מחנה האימונים נבחן שניים-שלושה זרים ואולי אחד מהם יוחתם בקבוצה".