גיא לוי. "חיפה זו לא קבוצה לירידה, בדיוק כמונו" (צילום: מערכת ONE)
גיא לוי. "חיפה זו לא קבוצה לירידה, בדיוק כמונו" | צילום: מערכת ONE

הקשר הבוסני ננאד קיסו חתם היום (חמישי) בהפועל באר שבע לעונה וחצי. קיסו בן ה-22 שמיוצג על ידי מאיר ריפמן, הגיע מקבוצת אולימפיק סראייבו וכבש שער אחד ב-12 משחקי ליגה.

החוזה של קיסו עבר בבקרה ובנוסף התקבל גם השחרור הבינלאומי שלו, כך שהוא יוכל ליטול חלק במשחק בשבת (18.00, וסרמיל) מול הפועל חיפה.‬ גם הקשר הצעיר דיא סבע שהגיע בהשאלה ממכבי תל אביב חתם רשמית על החוזה ויוכל להשתתף במשחק בשבת.

מאמן הקבוצה גיא לוי אמר ל-‪ONE‬ לקראת המשחק: "אני לא חושב שמשחק אחד יקבע כי כבר היינו במצב הרבה יותר גרוע והתאוששנו ממנו. אני לא יודע מה טוב להפועל חיפה, אבל אני יודע מה טוב לנו וזה שניראה כמו קבוצה".‬

המאמן הוסיף: "הפועל חיפה זו לא קבוצה לירידה בדיוק כמונו והמאבק בינינו לחיפה, בית"ר ירושלים, מכבי פ"ת ואולי עם קבוצות נוספות יהיה קשה. אנחנו מוכנים למאבק קשה אבל במשחק אחד לא ייקבע שום דבר כי יש עוד הרבה משחקים לשחק. לפני חודשיים היינו במצב קטסטרופלי שאף אחד לא האמין שמשהו יכול לקרות ועכשיו אנחנו נמצאים במצב טוב יותר".‬

דיא סבע (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
דיא סבע (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

בהתייחס לצירופו של קיסו ושחקנים נוספים שעשויים להצטרף בשבוע הבא אמר המאמן: "אנחנו הולכים למהלך לא פשוט באמצע העונה ויהיו שינויים בסגל שלנו כי החובה שלנו לעשות את כל המאמצים כדי שהקבוצה תהיה טובה וכמה שיותר מהר".‬

"כל שחקן שיכול לעזור לנו בטווח הקצר זה חשוב וגם חשוב שיהיה מאבק על ההרכב. שער לפה או לפה של שחקן זה או אחר יכול להשפיע אם נרד או נישאר. אנחנו צריכים כל שחקן טוב שיכול לעזור לנו".

ראדיווז'ה גולובוביץ' ינחת מחר בישראל על מנת לעבור בדיקות רפואיות חוזרות (הראשונות לא צלחו), שלאחריהן יוחלט בב"ש אם להחתימו.

כמה עשרות אוהדים הגיעו לאימון הקבוצה על מנת לעודד את השחקנים ולתמוך בהם לקראת המשחק החשוב. האוהדים מרגישים שזה הזמן שלהם לתמוך בקבוצה על מנת להשיג שלוש נקודות חשובות מול הפועל חיפה. הבלם אבי יחיאל, החלוץ דובב גבאי והקשר מוטי מלכה ערכו אימון קל בלבד והם ככל הנראה לא יהיו כשירים למשחק.