אבו סאלח ופטי. צריכים להיזהר מדיין (עמית מצפה)
אבו סאלח ופטי. צריכים להיזהר מדיין (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בבני סכנין יכולים סוף סוף לחייך ולא רק במישור המקצועי. היו"ר שאהר חלאילה הצליח לגייס יחד עם חברי ההנהלה את משכורות חודש מרץ וזאת לאחר שעיריית סכנין העבירה סכום של 300 אלף שקל לקופת המועדון.

בנוסף, בסכנין הצליחו לגייס תרומה מהאחים חוסיין ובסאם שואהנה שהם אוהדי הקבוצה ותושבי המקום. בשבועיים הקרובים הכסף מהעירייה אמור להמשיך ולזרום אחרי שזו תקבל אישור ממשרד הפנים לשחרר את ההקצבה שהובטחה לקבוצה.

היו"ר שאהר חלאילה אמר בנושא: "הבטחתי שנשלם את המשכורות ואחרי מאמץ לא קטן השגנו את הכסף. עכשיו אנחנו מתכוננים למשחק החשוב בעכו".

לא מעט אוהדים של סכנין הרימו גבה לנוכח העובדה שבימים אלה, כאשר חסאן אבו סאלח כבר לא משמש כיו"ר הקבוצה, נראה בשטח שיש יותר שת"פ ומאמץ של העירייה לגייס כספים לטובת הקבוצה מבעלי העסקים בעיר ולהירתם למען הצלתה.

יו"ר חוג האוהדים, עלאא זבידאת אמר ל-ONE: "אנחנו לא רוצים להיכנס בשלב כזה של העונה לכל הסיפור הזה, אבל כראש חוג האוהדים אני מודיע שבסיום העונה תתקיים פגישה עם ההנהלה ועם העירייה כדי לבדוק למה ומדוע הדברים התנהלו כפי שהתנהלו השנה".

חסאן אבו סאלח מסר בתגובה: "אלוהים גדול ואני שמח שעכשיו התמונה מתבהרת לכולם".

במישור המקצועי, שלומי דורה אמור לעלות את ההרכב החזק ביותר העומד לרשותו במשחק האחרון של העונה הסדירה מול עכו והוא לא צפוי להיות שונה מזה שפתח במשחק הניצחון מול אשקלון.

שלומי דורה  ואורן מוחרר. חוששים מרועי דיין (עמית מצפה)
שלומי דורה ואורן מוחרר. חוששים מרועי דיין (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

המאמן יכול להיות מרוצה מהאווירה והרצינות שיש היום בקבוצה בעקבות הניצחון ובמיוחד מכך שמספר שחקנים ותיקים כמו נסטיה צ'ה, יא יא פטי וחאלד חלאילה לקחו את הקבוצה על הכתפיים ונחושים לצאת מהבוץ בתחתית. המאמן אף ביקש מחניכיו לשים דגש מיוחד על חלוץ עכו רועי דיין. כ-1,000 אוהדים אמורים ללוות את סכנין במשחק מול עכו.