באשדוד יודעים שהם יצאו מעט 'פראיירים' הערב (ראשון) ב-3:3 עם הפועל ת"א, לאחר שכבר הוליכו 0:3 במחצית הראשונה.

הקבוצה שלא ניצחה בשמונת משחקי הליגה הקודמים כבר הריחה את הרצף השלילי נסגר עם צמד של מקרייב ושער של אוחיון, אך בן שהר כבש בדקה ה-90 ובתוספת צמד של טוטו תמוז קבע את תוצאת המשחק והעמיד את הרצף של האשדודים על 9 משחקים ללא ניצחון.

מאמן אשדוד, ג'ון גרגורי אמר בסיום: "כמובן שאנחנו מאוכזבים מהתוצאה, שיחקנו נגד קבוצה מצויינת. הרגשנו שנוכל לכבוש בהתקפות מתפרצות מול הפועל וזה באמת קרה. אני לא חושב שירדנו להגנה לגמרי, שיחקנו אותו הדבר במחצית השניה. במחצית הראשונה ניצלנו את המצבים, בשניה לא כבשנו במתפרצות ולא גמרנו את המשחק".

על הצמד של מקרייב אמר: "אני משוכנע שלותר מתאוס ישמע על שני השערים שמקרייב כבש היום וישמח מאוד שהוא מקבל אותו בכושר כזה למשחקי נבחרת בולגריה".    

גרגורי התייחס גם לשמועות על עתידו המעורער: "אני ממשיך את העבודה שלי ולא מקשיב לספקולציות. לא איכפת לי מה אנשים אומרים, חוץ מהנשיא ג'קי בן זקן. מה שהוא אומר אעשה, לא אקשיב לשטויות והזבל, יש הרבה זבל בישראל. אמרו שדיברתי בעיתון, אבל לא דיברתי עם אף אחד. כשאתה מאמן תוכל להשתיק אנשים רק אם תנצח".

צפו ב-3:3 הענק בין מ.ס אשדוד להפועל ת"א

גם הבעלים, ג'קי בן זקן התייחס למשחק: "פספוס, החמצה אדירה. היה משחק טוב של אשדוד והפועל ת"א כבשו מחצאי מצבים, אנחנו חוץ מהשלושה שערים החמצנו עוד אחד או שניים. אני חושש להגיב על מעמדו של גרגורי, כשאחשוב שהוא הבעיה וזו התרופה אולי אחליט משהו. לא יודע מה יהיה. יכול להיות שנצטרך זעזוע, אני אשמח ללכת הביתה, אם יבוא מישהו לקחת אותה".

ג´ון גרגורי. לא מתייחס למעמדו באשדוד (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
ג´ון גרגורי. לא מתייחס למעמדו באשדוד (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

"אני מבין את האוהדים. אנחנו לא מנצחים כבר שמונה או תשעה מחזורים וחייבים כתובת וזה המאמן ואני, לטוב ולרע. לפחות שומעים את אוהדי אשדוד, זה אומרים שיש עתיד ויש קהל שיכול להתארגן ואולי בעתיד גם לעודד", סיכם בן זקן בהתייחסו לקהל שקילל.

בן זקן עם דורון אוסידון. נציגו של טביב הגיב על ניפוי זהבי (יוסי צי (צילום: מערכת ONE)
בן זקן עם דורון אוסידון. יש קהל לאשדוד... (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE