משנת 2001 שומר דודו גורש על השער של הפועל עכו. נכון, מאז הקבוצה עלתה כמה ליגות והגיעה לליגה של הגדולות, אבל אחרי 10 שנים במדים הלבנים-כחולים, הוא מרגיש שהגיע הזמן לשינוי.

בעכו גורש הגיע ללא מעט שיאים. תואר ראשון (גביע הטוטו בלאומית), עליה לליגת העל, הישרדות בעונה שעברה והעונה, גורש מקווה לקבוע שיאים חדשים - שיבוץ בפלייאוף העליון, למרות שכרגע זה נראה כמעט בלתי אפשרי ואולי תואר 'שוער העונה'.

יכולתו של הקפטן העכואי לא נעלמה גם מעיני מכבי תל-אביב, שכפי שפורסם לראשונה ב-ONE, החלה במגעים על נציגיו של השוער, אבל גורש יכול להיות רגוע. מי שהפך לבאנקר הגדול של עכו העונה יודע שאם מכבי לא תעביר אותו לשורותיה, יהיו קבוצות נוספות שיבקשו לעשות זאת. אבל גורש מחכה למכבי.

בראיון ל-ONE סיפר גורש על ההתחלה שלו כשחקן שדה ואיך הפך לשוער: "שיחקתי בנערים של מכבי עכו. ארבעה מחזורים לסיום נפצע לנו השוער והמאמן שאל מי רוצה לעמוד בשער. הייתי הכי גבוה בקבוצה ובחרו בי כשוער. ניסיתי להסתתר אבל בסוף אכלתי אותה ואני שוער עד היום".

משפחתו של גורש מאד מלוכדת .האב עזרא הוא גם חבר הנהלה בעכו. הרוח החיה זו הסבתא חיה, שמספרת: "דודו מחזיר לי היום על כל מה שנתתי לו. הוא אוהב את הקובה שלי ואני מתכוונת לרדוף אחריו לכל מקום שיילך, אפילו עד ת"א כדי להביא לו את הקובה שלי".

דודו גורש. יעזוב את הפסטורליה בעכו? (עמית מצפה)
דודו גורש. יעזוב את הפסטורליה בעכו? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

גורש עצמו רוצה מאוד לשחק בקבוצה גדולה: "אם יש משהו שמלחיץ אותי יותר מהלחץ לשחק במכבי ת"א, זה הריחוק מהבית. אני ילד של בית, אבל אני יודע שעכשיו אני בשל לשחק במועדון גדול, בטח במכבי ת"א. מכבי זה המועדון הכי גדול בארץ ואני מאוד רוצה להיות שם ומחכה לטלפון".

שטראובר. יעבוד עם גורש? (משה חרמון)
שטראובר. יעבוד עם גורש? (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

על השאלה אם הוא יכול להשתלב בקבוצה גדולה כמו מכבי אמר: "מבחינת גיל אני הכי מוכן. אני מתכוון לעבוד ולא לדבר. אני בטוח שאם מכבי יקחו אותי, הם לא יצטערו ואני אביא את דודו גורש של עכו למכבי".