סופית: מכבי ת"א תשחק היום (חמישי) ב-16:00 מול מכבי חיפה ברבע-גמר גביע הטוטו מול יציעים ריקים אחרי שהגיעה לסיכום עם ההתאחדות לכדורגל שאוהדים לא יוכלו להיכנס לאצטדיון בלומפילד בשל סידורי האבטחה.

הצהובים שספגו עונש של אירוח המשחק ללא קהל, פנו מוקדם יותר להתאחדות במטרה לשנות אותו, לאפשר כניסת אוהדים ולהפוך את המפגש מול חיפה למפגן הוקרה לאבי כהן ז"ל.

לא מעט אוהדים יצרו קשר אמש עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, שהביע תמיכה ברעיון, אולם מכבי התקשתה להתארגן על סידורי האבטחה בשל המחסור בסדרנים וכניסת קהל לא תותר למשחק.

כתוצאה מכך, מפגן האהדה לאבי כהן ז"ל שתכננו האוהדים, יידחה למשחק הליגה מול בית"ר ירושלים. הצהובים אף עשויים לבקש את פתיחת כל השערים במשחק מול הצהובים-שחורים, כולל שער 11 שעל פי בית הדין אמור להיות סגור, וזאת בכדי להקדיש את המשחק לזכרו של אבי.

הרכב משוער: לירן שטראובר, קלמי סבן, ניבאלדו, סאבו פאביצ'ביץ', רוני גפני, ג'יבריל סידיבה, שרן ייני, דור מלול, מאור בוזגלו, דמיטאר רנגלוב, יובל אבידור.

בלומפילד ריק מקהל. המחזה יחזור על עצמו (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אצטדיון בלומפילד. יישאר ריק מקהל (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

אלישע: ניצחון יתן דחיפה מוראלית לקראת יום שני
שחקני מכבי חיפה יגיעו ישירות לאיצטדיון בלומפילד שם יתקיים המשחק מול מכבי ת"א במסגרת רבע גמר גביע הטוטו. כזכור, אתמול, הקבוצה עשתה את הכנותיה בבית מלון ומאוחר יותר נודע שהמשחק נדחה להיום. במקום משחק קיימו השחקנים אימון במגרש הסמוך לאצטדיון ר"ג. היה זה אמון מאולתר ואלישע לא תרגל את ההרכב שיפתח מול מכבי ת"א.

במרכז ההגנה ישחק לראשונה אנדריי פילאבסקי לו יהיה זה המבחן הרישמי בקבוצה. מי שישחק לצידו יהיה אריק בנאדו הוותיק. ללא ליאור רפאלוב ופיטר מסיללה תנסה חיפה לעבור את המשוכה התל אביבית.

אלישע אמר לשחקנים: "למרות ההרכב החסר של מכבי תל אביב ושלנו שלא יהיה דומה למה שיקרה ביום שני, נצטרך לעלות ולעשות הכל על מנת לנצח מה שיתן לנו דחיפה מורלית חשובה לקראת המשחק ביום שני. למכבי תל אביב יש התקפה עם שחקנים מאוד מהירים, צריך להשתלט על האמצע ולשחק חזק ולשלוט במשחק".

לוי, קייסי ודרסיליה בהלוויה אתמול (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
לוי, קייסי ודרסיליה בהלוויה אתמול (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

המשחק יתקיים ללא קהל ולאחריו ייצאו השחקנים לחתונת בנו של המנכ"ל איתמר צ'יזיק. השחקנים מקווים לבוא במצב רוח מרומם ועם מתנה צנועה למנכ"ל בדמות כרטיס לחצי גמר גביע הטוטו.

טרם התקבלה החלטה מתי פיטר מסיללה ייצא לניתוח. מי שאמור לעבור ניתוח בימים הקרובים הוא מוחמד גדיר. מהסגל ייעדרו יניב קטן, ניר דוידוביץ', פיטר מסיללה, ליאור רפאלוב וסינטאיהו סליליך.

פילאבסקי. מבחן ראשון לבלם הצעיר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
פילאבסקי. מבחן ראשון לבלם הצעיר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אמיר אדרי, אייל משומר, אנדרי פילאבסקי, אריק בנאדו, טלאב טואטחה, ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי, אייל גולסה, עידן ורד, מוחמד גדיר (תומר חמד), ולדימיר דבאלשווילי.