מאור מליקסון מול אסי משיח. לא ישחקו יחד (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מאור מליקסון מול אסי משיח. לא ישחקו יחד (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מגן מכבי פתח תקווה, אסי משיח, שהיה קרוב מאוד לסיכום בהפועל באר שבע, יישאר בסופו של דבר בקבוצתו ולא יגיע לבירת הנגב. המשא ומתן בין הצדדים, שהיה אמור להבשיל לכדי חתימה, פוצץ היום (ראשון) והשחקן ימשיך בקבוצתו. בבירת הנגב ינסו להחתים מגן ימני לפני תום מועד העברות ביום שלישי הקרוב, כששמו של עודד אלקיים מהפועל חיפה שוב עלה על הפרק.

בעקבות החתימה של ליאור ז'אן במועדון עלו מספר מועמדים לעזיבת הקבוצה, בגלל הרצון לא לחרוג מהתקציב שיועד לרכש. שמו של אייל שן הוזכר כמועמד להצטרף להפועל פתח תקווה, שכבר פנתה רשמית במטרה לצרפו.

בסביבתו של שן העריכו כי הסיכום עם המועדון ממלאבס יכול להתבצע תוך זמן קצר, אך הוסיפו כי השחקן ירצה לקבל פיצוי כספי מהפועל באר שבע, כיוון שהוא נמצא תחת חוזה בקבוצה. גם הפועל אשקלון נמצאת חזק מאוד במירוץ אחר הקשר וכבר פנתה אליו במטרה לצרף אותו לשורותיה. 

לאחר שהשחקנים זכו למנוחה בסוף השבוע, חזרה הקבוצה להתאמן לקראת המשחק מול מכבי חיפה ביום שני הבא. החלוץ הגנאי, איברהים בסיט, סובל ממתיחה קלה בשריר האחורי וערך אימון חלקי בלבד. מי שבלט במשחקונים הפנימיים הוא ריקרדו פרננדס, שנמצא בכושר מצויין.

ריקרדו פרננדס (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ריקרדו פרננדס (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דוד רביבו צפוי לחזור להתאמן עם הקבוצה בימים הקרובים, אך עדיין לא בטוח שהוא יוכל להיות בסגל למשחק מול מכבי חיפה. במועדון מרוצים מהשתלבותו של ליאור ז'אן ומאמינים שהוא יוכל ליטול חלק במשחק הקרוב.

ביום שני ייערך במועדון טקס הרמת הכוסית המסורתית לקראת ראש השנה, כשלאחר מכן יגיע למועדון צוות מגן דוד אדום, במטרה להתרים דם מהשחקנים והצוות המקצועי של הקבוצה.