בבני יהודה כבר התרגלו להשתתף בשלבי המוקדמות בליגה האירופית בשתי העונות האחרונות וגם השנה, זו העונה שלישית ברציפות, ישתתפו במוקדמות המפעל השני בטיבו באירופה. מחר (חמישי) ב-19:30 שעון ישראל, תפתח הקבוצה של יוסי אבוקסיס את דרכה בסיבוב המוקדמות השני בליגה האירופית מול סנט ג'וליה באנדורה.

הערב, 24 שעות לפני משחק החוץ, ערכו הכתומים את האימון המסכם לקראת המשחק, וזאת לאחר שקיבלו בבוקר זמן חופשי להירגע ממחנה האימונים והספיקו גם להסתובב מעט ברחובות אנדורה.

הקבוצה התאמנה באיצטדיון קומנאל, בו יערך המשחק. אל המגרש, המכיל 600 מקומות, הגיעו ארבעה אוהדים של הכתומים מתל אביב.

על פי התרגול שערך המאמן יוסי אבוקסיס, הקבוצה צפויה לעלות בהרכב התקפי הכולל את דלה איינוגבה, איציק עזוז, דן מורי, אביב חדד, כפיר אדרי, קסטוטיס איבסקביצ'יוס, עוז ראלי, ננאד מרינקוביץ', שלו מנשה, פדרו גלבאן ופיני בלילי.

שלו מנשה. צפוי לקבל את הקרדיט מאבוקסיס (דנה בהט)
שלו מנשה. צפוי לקבל את הקרדיט מאבוקסיס (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

מספר שחקנים שוחחו בינהם על המשחק ואמרו: "אנחנו חייבים לנצח במשחק הזה. אין סיכוי שאנחנו חוזרים בלי ניצחון, עבדנו קשה מאוד במחנה האימונים ועכשיו צריך לקצור את הפירות. אנחנו רוצים לחזור לישראל עם חיוך והפעם לעשות מסע ארוך יותר, עם הרבה ניצחונות".

דן מורי באימון באצטדיון קומנאל (דנה בהט)
דן מורי באימון באצטדיון קומנאל (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

על המאמן יוסי אבוקסיס הוסיפו השחקנים: "יוסי מאמן מצוין, אנחנו חייבים לעשות הכל כדי לנצח ולשמח אותו. הוא עובד איתנו קשה מאוד וזה משום שהוא רוצה להצליח, בדיוק כמונו".

אבוקסיס (דנה בהט)
אבוקסיס (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

בבוקר המשחק, יערכו השחקנים אימון כושר בבוקר ולאחריו בעיקר ינוחו, זאת מהסיבה שבמועדון רוצים שיגיעו נינוחים ורגועים לקראת המפגש. כשעתיים לפני המשחק, יגיעו הזהובים למגרש ויתכוננו לרגע האמת שלהם.

בני יהודה באימון באנדורה. רק ניצחון בא בחשבון (דנה בהט)
בני יהודה באימון באנדורה. רק ניצחון בא בחשבון (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

לא רק המפגש מול סנט ג'וליה מטריד את מנוחתם של אנשי בני יהודה. בקבוצה עדיין ממשיכים לחפש שחקנים שיחזקו את הסגל הקיים ועם נחיתת הקבוצה בארץ, יגיעו ככל הנראה מספר שחקנים להיבחן.