סינדו דוסו. בקבוצה יחפשו לו מחליף (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
סינדו דוסו. החל באימונים (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

לאחר פגרת יום הכיפורים שבו היום (ראשון) שחקני הפועל ראשל"צ לאימונים, כשמשחק הליגה הבא של הקבוצה יתקיים רק ביום שני בעוד כשמונה ימים בחוץ מול בית"ר ירושלים. מה שיאפשר אולי למספר שחקנים פצועים להתאושש ולחזור לאימונים סדירים לקראת ההתמודדות החשובה.

החדשות הטובות הגיעו לניסן יחזקאל דווקא מכיוונו של החלוץ מחוף השנהב, סינדו דוסו, ששב לאימוני ריצה מסביב למגרש, זאת כעשרה ימים לאחר שנפגע בברכו במהלך אימון ובבדיקת אם.אר.איי שעבר לא הצליחו לאבחן האם מדובר בקרע של הרצועה הצולבת.

בקבוצה היה קיים חשש כי דוסו ייעדר לתקופה ארוכה מאוד אולם השיבה שלו לריצה הינה בשורה טובה כשבנוסף הוא אמר: "אני מרגיש הרבה יותר טוב ומקווה לחזור כמה שיותר מהר לאימונים רגילים".

עם זאת, נראה כי למשחק מול היריבה מהבירה דוסו עדיין לא יהיה זמין עבור המאמן, ניסן יחזקאל. בתוך כך קשרה של הקבוצה, ג'סטין זולו, שיחק אתמול 90 דקות במדי נבחרתו הלאומית, זמביה, שסיימה ב-0:0 ביתי מול לוב, שהעלה את שתי הנבחרות לאליפות אפריקה שתחל באמצע חודש ינואר בגאבון ובגינאה המשוונית.

ג´סטין זולו. יחזור להרכב (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
ג´סטין זולו (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

זולו מהווה נדבך חשוב מאוד במערך של הנבחרת הזמבית והצטיין במספר משחקים בהם שותף במהלך קמפיין המוקדמות, אולם עצם ההעפלה של הנבחרת הזמבית הינה חדשות פחות טובות עבור הכתומים מעיר היין שיחסרו את הקשר, במידה ויוזמן כמובן לאליפות עצמה, לארבעה משחקי ליגה לפחות.