אמיר אדרי. הגעתו לנתניה מתעכבת (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אמיר אדרי. הגעתו לנתניה מתעכבת (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

קבוצתו של ראובן עטר רצתה מאוד לראות שכבר מהשבת הקרובה תהיה לשוער הרכש הזר שלהם, אלכס מרטינוביץ', תחרות ראויה על אפודת השוער הראשון לאחר שסיכמו אתמול (שלישי) עם מכבי חיפה על השאלתו של אמיר אדרי. הבוקר, כבר הגיע אדרי למשרדי המועדון על מנת לחתום על החוזה בנתניה אך קיבל הודעה כי העברתו הוקפאה לעת עתה בשל העובדה שניר דוידוביץ' פצוע. 

בקבוצה מעיר היהלומים ייאלצו לפחות בשבוע הקרוב להמשיך ולהסתדר עם מרטינוביץ' כשוער ראשון ומקסים פסטר הצעיר שהגיע בקיץ על תקן שוער שלישי כשוער שני. גיא סאלם, השוער השני של הקבוצה, סובל מסוף העונה שעברה מבעיות בגב ולאחר שנבדק בשבוע האחרון התגלה כי הוא סובל מפריצת דיסק.

בתחילה חשבו בנתניה כי השוער יוכל לחזור לפעילות בהדרגה וכך יחלים אט אט אך כאשר סאלם הרגיש שהוא עדיין לא חוזר לעצמו הוא נשלח לבדיקות מקיפות נוספות. אחת הבדיקות האחרונות שהתקיימה שלשום בישרה כי השוער חייב לעבור ניתוח בגבו שכבר ביום רביעי הבא צפוי להיערך. סאלם אמר ל-ONE: "הבריאות הכי חשובה, מקווה שאחלים במהרה". 

בעקבות כך החליטו בנתניה לצרף את אדרי לסגל שלהם אך כעת ייאלצו להמתין עוד מספר ימים. "לפי הבנתנו הפציעה של דוידוביץ' היא לא כל כך חמורה ואנחנו מקווים שאדרי יצטרף אלינו בתחילת שבוע הבא", אמרו במועדון.

גיא סאלם (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
גיא סאלם (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

אגב, בנתניה עדיין ממתינים להתפתחויות בנושא החלוץ שלומי אזולאי שעשוי להיות גם הוא מושאל מחיפה לקבוצה אם ישוחרר.

בנושא אחר, נתניה הגישה הבוקר תביעה להתאחדות לכדורגל כנגד הפועל ת"א על הסכום שמגיעה לה, כמיליון וחצי שקלים, בגין מכירתו של איתי שכטר לקייזרסלאוטרן. לפני יותר מחודש קיבלו בהפועל את התשלום הראשון מהגרמנים אך עדיין לא טרחו להעביר לנתניה את הכסף שמגיע לה. "הם פשוט לא רוצים לשלם" אמרו בנתניה, "לא היה מנוס מלתבוע אותם. במהלך החודש האחרון חזרנו וביקשנו לקבל את שמגיע לנו אך בהפועל בחרו להתעלם".

שלומי אזולאי. ההגעה שלו גרמה לאבידור ללכת? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שלומי אזולאי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE