חדשות לא נעימות לבית"ר ירושלים לאחר ה-1:1 מול הפועל ת"א, המגן הימני, אלי דסה שבר את רגלו וככל הנראה גמר את העונה.

תקופת ההחלמה של דסה צפויה להיות בסביבות הארבעה חודשים ואם נוסיף לכך את הליך השיקום, אזי שככל הנראה דסה לא יחזור לשחק כדורגל בעונה הקרובה.

לירן ליאני השופט ציין בדו"ח קריאות גזעניות מיציע אוהדי בית"ר כלפי טוטו תמוז ובבית"ר יחכו לראות אם הקבוצה תעמוד לדין בנושא. 

"מי שראה את בית"ר ראה קבוצה צעירה תוססת", אמר מאמן הקבוצה, יובל נעים, שהיה מאוכזב מהתוצאה בסיום, "הגיע לנו לנצח. אני מאוכזב, ממשיכים הלאה. אנחנו נראים יותר בתקופה האחרונה, מגיעה מילה טובה לדיאמנט, הבקיע שער גדול".

נעים המשיך לגבי חיזוק אפשרי: "ארקדי הבטיח להביא כסף וכשהוא מבטיח, אנחנו מאמינים שהוא יעביר. הקבוצה תיראה יותר טוב עם עוד שלושה שחקנים. אני מאמין שהמועדון יישאר בליגה. היה ברור שניאבק על חיינו. בר"ג אנחנו משחקים יותר משוחרר, בטדי אנחנו עם משקולות על הרגליים.

כובש שער השוויון, לירון דיאמנט: "אני מאוד אוהב לשחק, להבקיע, לשחק את הקהל. אני רעב לזה, מגיל 0 זה חלום להבקיע ולרוץ לקהל של בית"ר. יכלנו להשיג ניצחון, אבל אנחנו קבוצת תחתית. גם נקודה במשחק מול הפועל זו נקודה חשובה. אנחנו לא מאוכזבים כי כל נקודה זה לאוסף וזה יוביל אותנו גבוה".

דסה נאנק מכאבים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
דסה נאנק מכאבים (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE