שבת של כדורגל. האזינו לכל המשחקים (צילום: מערכת ONE)
שבת של כדורגל (ONE) | צילום: מערכת ONE

בתנאי מזג אוויר לא פשוטים נערך היום (שבת) המחזור ה-12 בליגת ווינר, אמנם ללא מכבי חיפה ובית"ר ירושלים שייפגשו ראש בראש ביום שני וגם ללא הפועל ת"א שתשחק ביום ראשון אך עם מספיק משחקים מעניינים אחרים.

האזינו ל"שבת של כדורגל" בתחנות רדיו ישראל בשיתוף ONE.

מכבי תל אביב, מחזור אחד לפני הדרבי מתארחת אצל הפועל עכו. הפועל ב"ש תנסה להשיג ניצחון ראשון בעידן גיא לוי מול מכבי פתח תקווה. הפועל חיפה מארחת את בני סכנין, נתניה את ראשל"צ והפועל פ"ת מתמודדת מול מ.ס. אשדוד.

כל מי שעושה דרכו לאחד האצטדיונים או אחרים שיעדיפו את החימום בבית על המגרש עצמו, יכולים להיות רגועים. התוכנית "שבת של כדורגל" איתכם בכל מקום ומדווחת על כל גליץ', בישול, שער, כרטיס אדום ושאר הדברים שמתרחשים במגרשים.

תכנית סיקור המחזור, בהנחיית שרון פרי ואלון חזן ובהשתתפות מיטב השדרנים הפרוסים במגרשים, משודרת בפריסה ארצית בתחנות רדיו ישראל (רדיו תל אביב (102FM), רדיו חיפה (99.5FM ו-107.5FM), רדיו דרום (97FM ו-95.8FM) ובערוץ ONE, ערוץ 50 וערוץ 514 ב-HD בהוט, איתכם בכל המגרשים, עם כל השערים וכל החדשות החמות והכל כדי לשמוע כמה שיותר את איתות ה"גוללללל".

בנוסף, ניתן להאזין לתוכנית באמצעות אפליקציית האייפון של רדיו חיפה, רדיו ת"א ורדיו דרום. אתם מוזמנים להיכנס לקבוצת הפייסבוק של 'שבת של כדורגל' וכן לרשום הודעות, דעות, טענות וכל מה שעולה במוחכם לשרון פרי ואלון חזן שמקריאים את עיקרי הדברים בשידור.