שני השחקנים הרוסים, הבלם סדזאיה אדיק בן ה-29 והקשר אחזיאני זוראב בן ה-23 מרוסיה, אחריהם עקב אלון חרזי, ערכו היום (שישי) את אימון הבכורה. שחקן נוסף שאמור להגיע למבחנים בחיפה במהלך סוף השבוע הוא החלוץ הגנאי דומיניק אודורו.

שני השחקנים הרוסים הרשימו, ובמיוחד הדברים אמורים לגבי הקשר זוראב שמשחק על המשבצת של ג'ון קולמה שביקש לעזוב את הקבוצה כבר בינואר. על פי חבריו של קולמה השחקן מתאמן ללא חשק ונראה שהמועדון לא יעמוד בדרכו של הקשר. למקורביו אמר קולמה: "כל עוד לא אומרים לי לעזוב, אשאר בקבוצה. לי אף אחד לא אמר לעזוב, אם החליטו אחרת אקום ואלך". בכל מקרה החלטה לגביו תתקבל רק לאחר המשחק מול בית"ר ירושלים שייערך ביום ראשון.

קולמה מתוכנן לעלות בהרכב למשחק בטדי, וההתלבטות היחידה של אלישע לוי היא האם לפתוח עם תומר חמד כחלוץ לצידו של ולדימיר דבאלשוילי או עם עידן ורד שנכנס כמחליף מול בני יהודה והיה טוב. החלטה בנושא תתקבל רק באימון המסכם.

ליאור רפאלוב לא יהיה בסגל למשחק. הקשר אמנם חזר להתאמן אבל עדין לא כשיר לשחק ואלישע מעדיף שלא לסכן אותו. מוחמד גדיר שנמצא בשלבי שיקום יהיה כשיר רק בעוד שלושה שבועות.

דומיניק אודורו. יגיע להיבחן בחיפה (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
דומיניק אודורו. יגיע להיבחן בחיפה (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

כ-2,500 אוהדים ירוקים יעלו לעודד את הקבוצה בטדי במזג אוויר שאמור להיות חורפי וקר במיוחד. עלי עותמן שאיבד את מקומו בהרכב והיה מבוקש ע"י הפועל ת"א החליט להמשיך עד תום העונה ולא לבקש לעזוב.