קביליו יפו חוגגת עוד ניצחון (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קביליו יפו חוגגת עוד ניצחון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אחה"צ (שישי) גברה מכבי קביליו יפו בקרב צמרת על הפועל קרית אונו 0:2, ניצלה את התיקו 0:0 של הפועל אזור מול הפועל פרדסיה והגדילה את הפער בפסגה לשש נקודות והיא ממשיכה להוליך את ליגה ב' מחוז דרום א'. המגרש בקריית אונו היה מלא כשכל 500 הכרטיסים נמכרו תוך חצי שעה.

המשחק נפתח בקצב טוב וכבר בדקה העשירית עלתה קביליו ליתרון.  אורן יחזקאל העביר כדור רוחב לדודי ביטרן שבעט, הכדור נהדף מהגנת קרית אונו והגיע לניסים בן דוד שהעלה ל-0:1.

בדקה ה-25 דודי ביטרן העביר כדור לארז ירימי שמול השוער גילגל לפינה 0:2. עד הסיום הגיעה קביליו יפו לאינספור הזדמנויות ויכלה להגדיל את היתרון אך לא השכילה לכבוש וכאמור הגדילה את הפער לשש נקודות הפרש בפסגה. מכבי קביליו יפו מוליכה את ליגה ב' מחוז דרום א' עם 59 נק', הפועל אזור שניה עם 53 נק'.  

חלוץ הקבוצה אורן יחזקאל אמר ל-ONE: "אני שמח שהצגנו את אחד המשחקים הכי טובים שלנו העונהאנחנו עם הפנים לאור יהודה ולא חושבים על הפועל תל אביב, אבל אני עדיין אחוז צמרמורת מתצוגת הקהל היום במשחק ולאחר המשחק, שנשאר לעודד אותנו עשרים דקות אחרי המשחק".

אוהדי מכבי קביליו יפו (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי מכבי קביליו יפו. קנו כרטיסים לבריכה הסמוכה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מאמני הקבוצה עופר ראובן ושי מאור הוסיפו: "משחק גדול שלנו, הכחנו שאנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה ועשינו צעד משמעותי לכיוון המטרה. נשמח היום וממחר רק אור יהודה עד שזה לא ניגמר זה לא נגמר יש עוד שבעה משחקים וזה הרבה".
דבר אחד העיב על ספורטיביות המשחק הזה, כאשר עשרות אוהדים של יפו, שבידם כרטיסים למשחק, הושארו ע"י המשטרה מחוץ למגרש ונאלצו לרכוש כרטיסים לבריכה הצמודה, ומשם לצפות במשחק קבוצתם.