ערן לוי (במרכז). תורגל בהרכב (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי (במרכז). תורגל בהרכב (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אחרי שמאמן הפועל חיפה, טל בנין, החליט אתמול באופן מפתיע לתרגל את החלוץ אלי אלבז על חשבונו ערן לוי בהרכב הקבוצה לקראת המשחק מול הפועל תל אביב מחר (שני) ב-20:50, תורגל לוי ב-11 באימון המסכם. החלוץ כמו גם הקהל האדום מצפים בקוצר רוח לבואו של המאמן לשעבר והאוהדים מכינים לו קבלת פנים חמה.

בחיפה מודעים לבעיות הניהוליות של הפועל (יום לפני המשחק החליטו היו"ר, דורון אוסידון, המנכ"ל, ניר ענבר והדובר, קובי ברדה להתפטר) אבל משתדלים שלא לעסוק בכך יותר ומתרכזים רק במגרש. שינוי אחד ומשמעותי יהיה בהרכב כאשר דיאן קלהאר יפתח במרכז ההגנה יחד עם אושרי רואש שמצוי בכושר מצוין. 

חוץ מהשינוי הזה יעלו אותם עשרת השחקנים שפתחו מול עכו. רן אבוקרט, יוסי דורה וגל אראל ישחקו בקישור כאשר בחוד ההתקפה ישחקו יובל אבידור וסטפן דנקוביץ'. 

הבעלים יואב כץ הגיע לארץ בסוף השבוע שעבר אבל עדיין לא הגיע לאחד מאימוני הקבוצה בשל היותו צמוד למיטת אביו החולה שכבר שוחרר מביה"ח. כץ לא הסתיר את העובדה שמתנהלות שיחות בינו ובין איש העסקים משה אוחיון בנוגע להצטרפותו לניהול המועדון.

"זה לא סוד שיואב ואני בקשרי ידידות לאור אהבתנו המשותפת להפועל חיפה. מעת לעת עולה שיתוף פעולה עיסקי בינינו גם לגבי הקבוצה הבוגרת", אמר אוחיון.  

כץ (עמית מצפה) (öéìåí: מערכת ONE)
כץ (עמית מצפה) | öéìåí: מערכת ONE

החלוץ ולדימיר גלושצ'ביץ' שעבר טיפולים בחו"ל ינחת היום בארץ ולא יהיה כשיר למשחק. כ-700 כרטיסים הועברו לטובת אוהדי הפועל ת"א.  

הרכב משוער: דרשלר קאלה, עאהד עזאם, אושרי רואש, דיאן קלהאר, אייל טרטצקי, יוסי דורה, גל אראל, רן אבוקרט, סטפן דנקוביץ', ערן לוי ויובל אבידור.