אלעד גבאי בפעולה. יישאר בקבוצה הצפונית? (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אלעד גבאי: "הבונוס בכדורגל הוא לכבוש" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בקרית שמונה קיוו להתחיל את השבוע החשוב בו תשחק הקבוצה גם בגמר גביע הטוטו במומנטום חיובי, תחילת המשחק לא בישרה טובות וחניכיו של בן שמעון נקלעו לפיגור מוקדם. אך מהפך בזכות שערים של אלעד גבאי, וויליאם נג'ובו ותומר סויסה סידר לחניכיו של בן שמעון ניצחון חוץ חשוב 1:3 על הפועל פתח תקוה.

אלעד גבאי, כובש השער הראשון הוכיח למאמנו הבודק אופציות להבאת מגן ימני, כי הוא לא צריך להביא שחקן לעמדה זו כששוב גבאי הציג משחק מצוין ואף התכבד בכיבוש שער בכורה בליגת העל: "זה פשוט אושר עילאי, אין תחושות כאלה. הבונוס בכדורגל הוא לכבוש שערים במיוחד שאתה משחק כמגן. אני שמח שהקבוצה חזרה למשחק מהפיגור שנקלענו אליו בפתיחה והצלחנו להפוך את התוצאה".

בהמשך השבוע, שוב באצטדיון רמת גן תפגוש ק"ש את מכבי פתח תקוה בגמר גביע הטוטו. גבאי מאמין שהיכולת הטובה תמשך: "אני מקווה שהמומנטום ימשך זו המטרה -להמשיך את המומנטום. אנחנו הגענו לגמר גביע הטוטו ומרחק נגיעה מהתואר ונעשה הכל על מנת להביא אותו איתנו לקריה"

לאחר פתיחת סיבוב צולעת, חניכיו של בן שמעון חזרו לתלם וניצחו בשני המחזורים האחרונים אולי כהכנה למחזור הבא בו תפגוש הקבוצה את הפועל תל אביב:  "אנחנו לא מדברים לפני משחקים, יש לנו צוות מקצועי שמכין אותנו טוב לכל משחק. כשיגיע הרגע לשחק נעלה ונעשה הכל כדי לעשות תוצאה טובה. צריך לזכור שיש לנו קודם את גביע הטוטו והפנים לשם, אחרי זה נתחיל לחשוב על הפועל".

אבוחצירא (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אבוחצירא (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בקריה שמחו לראות את השחקנים כובשים שבוע שני ברציפות שלושה שערים, חוזרים לכושר הכיבושים מפתיחת העונה ואף חוזרים מפיגור כשתומר סויסה זכה למחמאות רבות כשכבש שבוע שני ברציפות.

כפי שפורסם אמש לראשונה ב-ONE, הקריה תתחזק בחלוץ לאריסה היוונית שמעון אבוחצירא שיחתום מייד לאחר הבדיקות הרפואיות. לגבאי מחמאות לחלוץ החדש של הקריה: "שמעון שחקן מצוין ועם יכולות טובות. זה לא תפקידי להתערב בהבאת שחקנים כאלו ואחרים, אם הצוות המקצועי ראה לנכון להביא אותו אז הוא יודע למה".

איזי שירצקי. המטרה: אליפות (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
איזי שירצקי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

איזי שירצקי יו"ר הקבוצה התייחס לסיכוייו של אלרואי כהן לעבור למכבי תל אביב או כל קבוצה אחרת עוד במהלך חלון הערבות הנוכחי ומסר: "כרגע אלרואי משחק בקרית שמונה ואני מאמין שכך יהיה עד לתום העונה. לפעמים יש הצעות שאי אפשר לסרב להם ואם תגיע אחת כזו על אלרואי אז הוא יעזוב ואם לא אז הוא כאן לפחות עד תום העונה".

מחר תשוב הקבוצה להתאמן כשתחל בהכנותיה לקראת משחק גמר גביע הטוטו מול מכבי פתח תקווה כשבקבוצה מקווים שאלרואי כהן וויאם עמאשה יגבירו את קצב האימונים בתקווה שיוכלו להשתייך לסגל בשבת.