ליפשיץ, גולן וגנון באימון מכבי פ"ת (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
ליפשיץ, גולן וגנון באימון מכבי פ"ת (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

במכבי פתח תקווה התאכזבו לקבל את תוצאות הגרלת גביע הטוטו, בה נקבע כי יפגשו את מוליכת ליגת העל, מכבי תל אביב, אך יחד עם זאת הביעו ביטחון כי יהיה ניתן להעפיל לשלב חצי הגמר על אף ההגרלה הקשה.

"אין ספק שמכבי תל אביב זו ההגרלה הכי קשה שיכלנו לקבל, אבל אין מה לעשות, זו ההגרלה ואיתה נתמודד. יהיה מעניין לפגוש את מכבי פעמיים בשבוע אחד. אולי דווקא צמד המשחקים האלה יוציא אותנו לדרך חדשה שכולנו מחכים לה", אמרו בקבוצה.

לאחר יומיים של מנוחה ללא אימונים בשל יום כיפור, שבה היום (ראשון) מכבי פתח תקווה להתאמן והחלה למעשה את ההכנות לקראת המשחק ביום שבת מול הפועל ניר רמת השרון, שיהיה חשוב מאוד הן למועדון בכלל והן לעתידו של מאמן הקבוצה, מרקו בלבול, בפרט, כשכזכור, רק בשבוע שעבר קיבל גיבוי וצ'אנס נוסף מנשיא המועדון, עמוס לוזון, על אף היכולת החלשה של המלאבסים מאז החלה העונה.

מהאימון נעדר החלוץ הצעיר, טל בן חיים, שנמצא עם נבחרת ישראל במלטה לקראת המשחק האחרון במוקדמות יורו 2012. במועדון ממלאבס הביעו תקווה כי בן חיים ישתלב בהרכב או ישולב במהלך המשחק לאחר שבצמד המשחקים האחרונים נגד יוון וקרואטיה לא זכה לדקת משחק על אף הכושר הטוב בו נמצא.

בנוסף נעדרו גם הקשרים מרואן קבהא וציון צמח, שזומנו לנבחרת הצעירה. השניים, כמו גם בן חיים, אמורים לחזור לאימוני הקבוצה ביום רביעי הקרוב. המגן השמאלי, טל מעבי, שסובל מכאבים בשריר הירך האחורי, לא התאמן אף הוא אך צפוי לחזור לאימונים במהלך השבוע ולהיות כשיר להתמודדות מול חניכיו של מומי זפרן.             

ורמוט, איציק כהן, בוזגלו ובן חיים (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
ורמוט, איציק כהן, בוזגלו ובן חיים (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE