"רק תביאו את הדרבי, אין יציאה בלי הדרבי", שרו כ-200 אוהדי מכבי תל אביב שהגיעו למתחם האימונים בקרית שלום וצפו באימון המסכם של הצהובים לקראת הדרבי הערב (ראשון, 20:45)

בניגוד לשנים עברו האוהדים לא פרצו לכר הדשא ולמעט שירי עידוד ורימון תאורה אחד שנורה לשמים הסדר נשמר בטריבונה שבסמוך לכר הדשא. במהלך האימון רצו השחקנים להודות לאוהדים על העידוד. גם בסיום המתינו כ-50 אוהדים לרכבים היוצאים ממתחם האימונים ודרשו מהשחקנים לנצח אחרי קרוב לשלוש שנים את היריבה העירונית.

באימון עצמו היה קשה לזהות תירגול של ההרכב שצפוי לפתוח במשחק. אל האימון הצטרף אלירן עטר שלא התאמן אתמול בגלל רגישות במפשעה. עטר יהיה כשיר למשחק, ואף באחד התירגולים תורגל כחלוץ בודד. גם גיז'רמו ישראלביץ' תורגל במהלך האימון בהרכב במקומו של דמיטאר רנגלוב.

קו ההגנה סגור ויכיל את קלמי סבן, סאבו פאביצ'ביץ', אבי סטרול ויואב זיו. בקישור ייפתחו ג'יבריל סידיבה וגל אלברמן. גם מאור בוזגלו והאריס מדוניאנין צפויים לפתוח. איווניר ייבחן אם ברצונו לעלות עם רנגלוב ורוברטו קולאוטי בחוד ההתקפה. אופציה נוספת שבחן המאמן היא לעלות עם גיז'רמו ישראלביץ' כשאלירן עטר ישחק כחלוץ בודד. ההתלבטות נובעת משיקול של המאמן אם לפתוח בקישור מעובה או בהתקפה מעובה.

עטר. התאמן באופן מלא ועשוי לפתוח (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
עטר. התאמן באופן מלא ועשוי לפתוח (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

"נעשה הכל בשביל האוהדים האלה", הבטיח אחד השחקנים בסיום האימון. "הם סבלו מספיק. הגיע הזמן שייצאו מהדרבי מחוייכים. זה יהיה יותר מקשה אבל נבוא עם הרבה אמונה ומחוייבות".

שחקנים בקבוצה הופתעו לגלות שיובל אבידור ודור מלול לא רשומים למשחק החשוב: "קצת מפתיע אחרי שאבידור קיבל קרדיט בגביע המדינה לראות שהוא לא מתאים למשחק מול הפועל".

השחקנים לאוהדי מכבי: &" (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
השחקנים לאוהדי מכבי: &" (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: לירן שטראובר, קלמי סבן, סאבו פאביצ'ביץ', אבי סטרול, יואב זיו, ג'יבריל סידיבה, גל אלברמן, מאור בוזגלו, האריס מדוניאנין, דמיטאר רנגלוב (גיז'רמו ישראלביץ'), רוברטו קולאוטי (אלירן עטר).