הפועל אשקלון הפסידה הערב (שבת) 3:0 למכבי חיפה בקרית אליעזר במחזור ה-27 בליגת העל. שלושה משחקים נותרו לקבוצה הלפני אחרונה לפני המשחקים בפלייאוף התחתון והמצב נראה לא טוב, בלשון המעטה.

אלי מחפוד עמד על הקווים מול הירוקים אחרי השבוע הקשה שעבר על אשקלון. הקבוצה נראתה רע בבכורה של המאמן ובינתיים, הבעלים פרוספר אזגי טוען שגיא עזורי היה אמור להגיע למשחק בחיפה ולא הופיע.

אזגי דיבר בסיום המשחק על הבלאגן שחוגג בקבוצתו, אבל לא ממש סיפק תשובות חד משמעיות: "אני לא מתכוון לדבר על גיא עזורי. לעזורי יש חוזה בהפועל אשקלון וחיכיתי לו היום, הוא לא הגיע. מבחינתי הוא היה צריך להגיע למשחק. לא אדבר עליו, לא לטוב ולא לרע. אני מאמין שאני אראה אותו באימון הקרוב".

"היום עמד על הקווים אלי מחפוד. גיא עזורי לא פוטר, אנחנו נדע מה קורה בהמשך השבוע", הבהיר אזגי. "אני לא יודע מי מחלק אישורים ועל מה מדובר. צריך לתת גב לאלי מחפוד ואת ברכת הדרך. אלי מחפוד לא צד בסיפור של גיא עזורי. אם לארגון המאמנים יש בעיה, שיפנו אלינו".

"אני לא יודע מה גיא עזורי החליט לעשות. הוא לא דיבר איתי היום", הסביר אזגי. "חשבתי לראות איתו את המשחק מהיציע. אין לי מה להגיד עליו. לימדו אותי שרק ניירת מדברת. שעתיים לפני המשחק ניסיתי ליצור איתו קשר, אבל יכול להיות שהוא לא הרגיש טוב. חיכיתי בכל זאת שהוא יגיע. הייתי שמח מאוד אם הוא היה איתי ביציע ורואה את השחקנים שהוא הביא על המגרש".

פרוספר אזגי. &"בעלי הקבוצות יחליטו&" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
פרוספר אזגי. הבלאגן באשקלון נמשך (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מנגד, גיא עזורי סירב להגיב ורק אמר על דבריו של אזגי: “כולם יודעים שמה שקרה ברגע שהוא לא אישר לי לעלות לאימון זה פיטורין לכל דבר. אנחנו נסדיר את העניין בערכאות הגבוהות".

שחקני אשקלון. אזגי: &"הייתי שמח אם הוא היה רואה את השחקנים שהביא&" (צילום: מערכת ONE)
שחקני אשקלון. אזגי: &"הייתי שמח אם הוא היה רואה את השחקנים שהביא&" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מאמנה החדש של אשקלון, אלי מחפוד, סיכם את המשחק ואת היחסים בינו לבין גיא עזורי: "אני לא אוהב לדבר על הבלאגן ורוצה להסתכל נטו על המשחק. שיחקנו נגד מכבי חיפה ואנחנו מבחינתנו נצטרך בשמונת המשחקים שנותרו לשנס מותניים, שהפצועים יחלימו ותהיה פה קבוצה חזקה. מכבי חיפה טובה מאיתנו, אבל ספגנו שני שערים בקרנות. אלו לא מצבים שצריך לקבל מהם שער. התחלתי לאמן את הקבוצה רק בים חמישי".

אלי מחפוד על הקווים. סירב להתייחס לעניין עזורי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלי מחפוד על הקווים. סירב להתייחס לעניין עזורי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"אני צריך לראות מה קורה. זה עניינים של הקבוצה עם ארגון המאמנים. קיבלתי אישור עד יום שני ואני לא צד בעניין בכלל", טען מחפוד. "דיברתי עם עזורי ויש דברים שאני לא נכנס אליהם. המטרה היא להשאיר את הקבוצה בליגה. זה לא דברים שצריך לשאול אותי. יש מי שייתן תשובות. לא באתי ללמד את השחקנים, אלא לתרום מהניסיון ומהידע שלי".