נבחרת ישראל תשחק ביום שלישי הקרוב מול נבחרת גאורגיה במשחק השני של מוקדמות אליפות אירופה. בשורות גאורגיה משחק לא אחר מאשר חלוץ מכבי חיפה ולדימיר דבאלשווילי, שיפגוש מהעבר השני של המגרש את חברו לקבוצה, הקשר ליאור רפאלוב, שהיה אחד הבולטים בניצחון 1:3 מול מלטה.

רפאלוב אמר ל-ONE לקראת המפגש מול דבאלשווילי בחיוך גדול: "כבר בחדר ההלבשה דבאלשווילי ואני דיברנו על המפגש הצפוי. הוא לא הפסיק להגיד לי שאנחנו עם משוגע".

רפאלוב יודע היטב שגאורגיה היא משוכה לא פשוטה: "כל משחק חוץ הוא קשה עבור כל נבחרת, בטח כאשר מדובר בנבחרת כמו גאורגיה. לגאורגים יש הגנה מאוד חזקה והם יבואו בהתלהבות גדולה".

קשר מכבי חיפה מודע לכך שיש ציפיות מהנבחרת להשיג שני ניצחונות בפתיחת הקמפיין: "ניצחון בגאורגיה ייתן לנו דחיפה עצומה לקראת המשחקים מול יוון וקרואטיה. אני סומך על הצוות המקצועי שיידע להכין אותנו בצורה הטובה ביותר. בסופו של דבר יישפטו אותנו על פי מבחן התוצאה. אף אחד לא יבוא בטענות אם לא ניתן משחק גדול בגאורגיה וננצח. מול מלטה היה חשוב לפתוח בניצחון וזה מה שעשינו".

רפאלוב (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
רפאלוב. רוצה לנצח ביום שלישי (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אין זה סוד שלרפאלוב ולמאמן לואיס פרננדז יש מערכת יחסים מיוחדת מרגע שהצרפתי נחת בארץ: "פרננדז מחזיק ממני ונותן לי את כל הביטחון לשחק כמו שאני יודע. אני מרגיש טוב איתו ומחזיר במגרש. אני מקווה שתהיה לכך המשכיות".

רפאלוב עם הכדור (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
רפאלוב עם הכדור (שי לוי) | צילום: מערכת ONE