לאונרדו פסוס ויירה (36), לאונרדו זאגרוב (34) (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
לאונרדו פסוס (משמאל). מבוי סתום (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בית"ר ירושלים תקיים הערב (חמישי) ב-18:30 משחק אימון מול הכח עמידר רמת גן ולאחריו ייצאו השחקנים לחופשה בת שלושה ימים. חניכיו של יובל נעים יחזרו להתאמן ביום שני ויחלו בהכנות למשחק הליגה הבא מול הפועל ראשון לציון.

מול הכח, נעים מתכנן לתת לחלוץ הברזילאי לאונרדו פסוס לשחק וזאת למרות שבבית"ר מתקשים למצוא את הדרך להחתים את השחקן. מלבד העובדה שברשות לבקרת התקציבים מערימים קשיים על הקבוצה מבחינה כספית, קיימת בעיה נוספת והיא שהשחקן לא עבר בבקרה לפני תום מועד העברות והוא עדיין לא מצליח להשתחרר מקבוצתו ולהפוך לשחקן חופשי, מה שמטרפד בשלב זה את המעבר.

בקבוצה לא מתכוונים לוותר על פסוס והוא ימשיך להתאמן במועדון עד שיימצא פתרון או עד שיגיע חודש ינואר, אז ייפתח חלון העברות מחדש ובית"ר תנסה למצוא את הדרך להחתימו.

החלוץ עמית בן שושן לא ייקח ככל הנראה חלק במשחק מאחר והוא סובל מפציעה קלה.

גם השוער אריאל הרוש שנמצא עם הנבחרת לא יגיע. נעים עשוי להציב את הבלם מיגל פורטיז'ו כקשר אחורי ואת מתן בראשי כבלם. למרות העובדה שבבית"ר עדיין לא מרוצים במאת האחוזים מיכולתו של פורטיז'ו אמר גורם בקבוצה ל-ONE: "החתמנו את פורטיז'ו בדיוק אחרי שמתן בראשי נפצע. לא יכולנו להישאר עם שני בלמים, תומר בן יוסף ובראשי. פורטיז'ו ייכנס לאט לאט לעניינים והוא ייבחן בתפקידים נוספים במגרש".

מיגל פורטיז´ו. סיפור ארוך ומוזר (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
מיגל פורטיז´ו (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

אגב, לבית"ר יש אפשרות להתנתק מחוזהו של פורטיז'ו כבר בינואר, כך על פי ההסכם שנחתם עם השחקן, אך לאור העובדה שאין למועדון אפשרות להתחזק נראה כי הוא ימשיך עד לסיום העונה.

הקשר קובי מויאל הפצוע ממשיך בטיפולים ואימוני כח עם הפיזיותרפיסט, אך עדיין לא ברור האם הוא יהיה כשיר למשחק מול ראשל"צ בשבת הבאה. החלמתו של מויאל מתקדמת בקצב טוב ובקבוצה חוששים לסכן את השחקן. רק באמצע השבוע הבא יוחלט על אופן הטיפול בו ומועד החזרה שלו למגרשים.

עדן נחמני הפצוע היה אמור להצטרף לאימוני הנבחרת הצעירה, אך מכיוון שהוא סוחב פציעה הוא נשאר בירושלים. בבית"ר מקווים כי החלוץ יתגבר במהרה על פציעה ממנה הוא סובל כבר מספר שבועות בעיקר נוכח הסגל הקצר.