ערן לוי.  שוב יצפה במשחק מהיציע (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. שוב יצפה במשחק מהיציע (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

סאגת ערן לוי ניצן שירזי נמשכת. הקשר/חלוץ שפתח במשחק הליגה האחרון בבית מול הפועל באר שבע גילה הבוקר שהוא מחוץ לרשימת הסגל לקראת המשחק מול מכבי נתניה ב-19:30.

ראוי לציין שאין זו הפעם הראשונה שלוי מוצא את עצמו בחוץ. דווקא במשחק אולי החשוב ביותר של שירזי מאז שלקח את הקבוצה, החליט המאמן שהשחקן לא יעזור לו.

מדובר באקט ששובר כמעט את כל השיאים בין השניים, אך יחד עם זאת בהפועל חיפה רוצים להתרכז במשחק מתוך ידיעה שמדובר ביריבה קשה מאוד ובמשחק גורלי עבור הצוות המקצועי.

ערן לוי אמר לחבריו: "בושה וחרפה. מה שאני נתתי למועדון שחקן בית לא נתן" .

סוכנו משה הר אדיר אמר בתגובה ל-ONE: "ניצן שירזי הוא איש קטן עם קומבינות גדולות, חסר כבוד ומילה שלו לא שווה את הנייר שכתובה עליה. הוא התחנן לערן שיחזור כדי לפתוח דף חדש ונשאר עם הדף של הקיץ. מפה אני קורא ליואב כץ שיתעורר וישלח את האיש הזה הביתה לא לפני שיהיה מאוחר מדי כי כבר מאוחר, אבל בלי קשר כאוהד הקבוצה, אני מאחל להפועל חיפה לנצח".

ניצן שירזי מסר: "אין תגובה".

ניצן שירזי מתדרך את חניכיו לקראת מכבי נתניה (דוברות הפועל חיפה) (צילום: מערכת ONE)
ניצן שירזי מתדרך את חניכיו לקראת מכבי נתניה (דוברות הפועל חיפה) | צילום: מערכת ONE

שירזי לחניכיו: "תיזהרו מההתקפה של נתניה"
כבר עכשיו אפשר להגיד בוודאות שבמקרה של ניצחון, שירזי יוכל להמשיך בתפקידו ולנסות להוציא את העגלה מהבוץ. אך במקרה של הפסד, המאמן ככל הנראה יעזוב מרצונו ולא ימשיך.

באסיפת הקבוצה הוא אמר לשחקנים: "אני יודע שקשה מאוד לשים את כל הדברים שעברנו בצד אבל אנחנו צריכים להתרכז רק במשחק וברצון לנצח כדי לצאת לדרך חדשה. לנתניה יש קבוצת התקפה מסוכנת מאוד, יש שם הצטרפות גדולה של שחקנים להתקפה ואנחנו צריכים להיות ערוכים לכך".

שירזי לא תרגל את ההרכב אבל יש לו מספר התלבטויות. הראשונה שבהן היא האם לפתוח בעמדת המגן הימני עם אלירן ג'ורג' או עם רן אבוקרט. אם ג'ורג' יפתח כמגן אבוקרט ישחק בקישור.

משה ביטון יחזור לסגל הקבוצה אחרי שהפועל החליטה שלא להקפיאו בבקרה. אור לגריסי שישחק עם הנוער במשחק החשוב מול בית"ר ירושלים לא יהיה בסגל. הקבוצה אמורה לעלות ולשחק במדי האליפות עם החולצות האדומות והפסים השחורים. בסיום האימון השחקנים חגגו את יום הולדתו של המנכ"ל אפרים גבאי.

ההרכב המשוער: דרשלר קאלה, רן אבוקרט (אלירן ג'ורג'), אושרי רואש, גולן חרמון, אייל טרטצקי, יוסי דורה, חנן ממן, הישאם כיוואן (רן אבוקרט), גל אראל,יובל אבידור, וולדימיר גלושצ'ביץ'.

נתניה רוצה לשמור על מאזן חוץ מושלם
מכבי נתניה תגיע רגועה מאוד להתמודדות מול הפועל חיפה, לאחר הפגרה. הקבוצה של ראובן עטר ממוקמת בחלק העליון של הטבלה, במקום הרביעי, ובמועדון מרגישים שהמשחק מול האדומים מהכרמל תלוי הרבה יותר בהם מאשר ביריבה מהתחתית. עד כה, מאזן משחקי החוץ של נתניה הוא מושלם ועומד על שלושה ניצחונות ובעיר היהלומים מקווים שהמגמה תימשך.

עטר (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
עטר (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

עטר צפוי לפתוח עם אותם 11 שניצחו את הפועל תל אביב במחזור הקודם. בין הקורות ימשיך לעמוד שוער הרכש, אמיר אדרי, שמגלה עד כה יכולת מצוינת מאז שהצטרף לקבוצה ומשרה ביטחון רב על חוליית ההגנה.

את החלק האחורי יאיישו המגנים, ליאור ראובן וטופי ההולנדי, ממנו מרוצים מאוד בקבוצה, והבלמים עומרי בן הרוש וליאוניד קרופניק. מריאנו קפוארלה הארגנטיני, שאיבד את מקומו בהרכב בשבועות האחרונים, ימשיך לשבת על הספסל.

הקישור הנתנייתי יכלול את בן בנימין, קובי דג'אני, ניר נחום, שכבר מחזיק ב-3 שערים ו-3 בישולים, וחן עזרא המוכשר, שחוזר ליכולת טובה בשני המחזורים האחרונים. בחוד ההתקפה ישחקו החלוץ המוביל אחמד סבע, שכבר כבש 6 שערי ליגה ופיראס מוגרבי. חלוץ הנבחרת הצעירה, מוחמד כליבאת, יחכה להזדמנות על הספסל.

שחקני נתניה חוגגים (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שחקני נתניה חוגגים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אמיר אדרי: ליאור ראובן, עומרי בן הרוש, ליאוניד קרופניק, טופי, קובי דג'אני, בן בנימין, ניר נחום, חן עזרא, פיראס מוגרבי ואחמד סבע.