לאחר שבעה מחזורים ללא הפסד, בני יהודה איבדה אמש (ראשון) שלוש נקודות חשובות להפועל פ"ת בהפסד 2:1. חניכיו של דרור קשטן ינצלו כעת את פגרת הנבחרת, במטרה להסדיר נשימה, להרים את הראש ותוך כדי כך, להתכונן לקראת שני משחקי דרבי קשים מול מכבי והפועל ת"א.

בסיום המשחק המאמן, דרור קשטן, בחר בדרך מעניינת מאוד להפגין את חוסר שביעות רצונו מחניכיו. קשטן בחר בשתיקה רועמת והסתכל לכל שחקן בעיניים תוך כדי הנהון, השחקנים אמרו שלא היה צורך במילים, כל מבט העביר את המסר במלואו.

כפיר אדרי, התייחס להפסד ואמר: "במחצית הראשונה לא הגענו למשחק וכל מה שאפיין אותנו בחודשים האחרונים פשוט לא היה וזרקנו הכל לפח. במחצית השניה התעוררנו ואני חושב שזו אחת המחציות הכי טובות שלנו העונה".

"הגענו להרבה מצבים אבל קיבלנו גול לא מחוייב המציאות וזה קשה לחזור מול קבוצה שנלחמת על החיים שלה מפיגור במהלך המחצית השנייה וחבל".

אדרי הוסיף ואמר: "המטרה שלנו היא להיות בפלייאוף העליון ונשארו שלושה משחקים ותהיה תחרות קשה מאוד על הכרטיס לפלייאוף העליון ואני מקווה שבמשחקים הנותרים נצבור כמה שיותר נקודות ונהיה בסופו של דבר שם. אני חושב שזה אפשרי כי אם היו שואלים לפני חודשיים אם נהיה בפלייאוף העליון אז הרבה אנשים היו מרימים גבה, זה בהישג ידנו, אנחנו סה"כ נקודה מהמקום החמישי והשישי, נשתדל לא להפסיד נקודות במשחקים הבאים".

כפיר אדרי. הפנים אומרות הכל (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
כפיר אדרי. הפנים אומרות הכל (שי לוי) | צילום: מערכת ONE