אוחיון עם עידן ציון ועידן שדה (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אוחיון עם עידן ציון ועידן שדה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

פגרת החורף כבר כאן ובהפועל פתח תקווה מתכוננים במרץ לשינויים שיחולו בקבוצה במהלך החודש הקרוב. לאחר שהקשר הפרואני, ג'וניור ויסה, עזב לאליאנס לימה וגם מלך שערי הקבוצה, החלוץ דודו ביטון, בדרך החוצה, הקבוצה מאם המושבות צריכה לחשוב על חיזוק.

מאמן המלאבסים, יובל נעים, שיודע כי יהיה עליו לבצע שינויים מתבקשים מעוניין לצרף לקבוצתו את המגן הימני, עידן ציון, ממ.ס. אשדוד וכן את קשרה ההתקפי של הקבוצה, עידן שדה.

בהפועל לא מכחישים את העובדה שהם מעוניינם בשדה אך באשדוד מנגד טוענים כי אינם מתכוונים לשחרר אותו, לפחות לא בשלב הזה. לעומת זאת, בקבוצה מעיר הנמל מעוניינם כי ציון, שלא זוכה לקרדיט בקבוצה, יקבל דקות משחק בפ"ת, ואף קיבלו הבטחה אישית מנעים כי אם יוכיח את עצמו באימונים ויהיה טוב יקבל את הבמה המגיעה לו ויהיה חלק בלתי נפרד מהקבוצה.

נעים עצמו אמר בנושא ל-ONE: ”אנחנו מעוניינים בעידן שדה ועידן ציון ומאמינים שעם פתיחת מועד העברות הם יצטרפו אלינו עד סוף העונה. הם שחקנים מוכשרים וטובים ואני כמאמן נוהג לתת קרדיט לשחקנים צעירים, הם יצטרכו להוכיח את עצמם ולהראות כי הם אכן שחקנים כאלה”.

עסקת העברתו של ויסה לאליאנס לימה נסגרה באופן סופי כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, תמורת 75,000 דולרים.

ג´וניור ויסה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ג´וניור ויסה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

לאחר שנפרדו מויסה, בפ"ת מתכוננים גם ליום שלאחר הפרידה ממלך השערים של הקבוצה, דודו ביטון, שמנהל מגעים ארוכים עם שרלרואה ואף ביקר במודעון הבלגי בשבוע שעבר. החלוץ אף התרשם מהתנאים שיעמידו לרשותו שם אם יחתום בקבוצה בסופו של דבר. במקביל בוחן החלוץ הצעות גם ממספר קבוצות בכירות בישראל אך התמונה תתבהר רק עם פתיחת חלון העברות של חודש ינואר.

החלוץ הצעיר של המועדון, ארמון בן נעים, שלא זוכה לדקות משחק בקבוצה יושאל לעירוני "ניר" רמת השרון עד לסיום העונה, בתקווה שיצבור ניסיון וישוב מחושל יותר לקראת העונה הבאה. יו"ר רמת השרון, מאיר יצחקי, שיקלוט את השחקן לקבוצתו אמר ל-ONE: "אנחנו שמחים שארמון מגיע, הוא יטול חלק במשחק אימון שנערוך ולאחר מכן הוא יחתום בקבוצה עד לסיום העונה הנוכחית".

בן נעים חוטף לרביבו (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
בן נעים חוטף לרביבו (שי לוי) | צילום: מערכת ONE