מקייטן וחזי מגן. הגיעו להסכם (צילום: מערכת ONE)
מקייטן וחזי מגן. הגיעו להסכם | צילום: מערכת ONE

חדשות טובות לבני יהודה: אנשי העסקים, שון מקייטן וברק אברמוב, סיכמו על רכישת בני יהודה מידיו של יו"ר המועדון לשעבר, חזי מגן.

מקייטן ואברמוב נפגשו אמש (שלישי) עם מגן, הגיעו להסכם והם צפויים לקיים בימים הקרובים מסיבת עיתונאים לרגל כניסתם למועדון מהשכונה.

על פי ההסכם, בתור התחלה מקייטן ואברמוב יעזרו לייצב את בני יהודה מבחינה כלכלית והחל מ-31 במאי 2012 הקבוצה תעבור לידיהם. בימים הקרובים ייערכו מספר פגישות נוספות בין הצדדים.

כזכור, מגן עזב את בני יהודה, אך השאיר ערבויות שיספיקו לקבוצה לעונה הקרובה, עם זאת, הבעלים החדשים מקייטון ואברמוב ישקיעו בקבוצה על מנת להצעיד אותה רחוק יותר ובעונה הבאה באופן סופי, יהיה בעלים חדש לבני יהודה.

מקייטן זכור כמי שבספטמבר 2007 ניהל מו"מ לרכישת מכבי ת"א עם הבעלים דאז, לוני הרציקוביץ'.  בנוסף, מקייטן התעניין בבני יהודה כבר לפני שלוש שנים וחצי ואף נפגש עם חזי מגן, אולם הצדדים אז לא הגיעו לסיכום. ברק אברמוב בן ה-33 הוא בעליה של "לאנדורה השקעות", המפעילה את רשת הסושיות "ג'פניקה", שלה 17 סניפים.

חזי מגן (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
חזי מגן (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

בסביבת אברמוב אישרו את הידיעה ל-ONE. מקורב למקייטן אמר: "היו מספר פגישות בין הצדדים, הושג סיכום עקרוני לביצוע הרכישה, אך חסרים בינתיים מספר פרטים שטרם סוכמו כדי שהנושא ייסגר סופית".