למרות שעוד אתמול אחרי ההפסד 2:1 לבני סכנין, הציע המאמן ניצן שירזי את התפטרותו מהפועל חיפה, כעת מסתמן כי הוא ימשיך בתפקידו.

שירזי ייפגש הלילה עם הבעלים, יואב כץ אשר איננו מעוניין לעשות שינוי על הקווים ואם לא יהיו התפתחויות דרמטיות הוא ימשיך לאמן את הקבוצה.

במהלך המשחק האוהדים לא חדלו מלשיר נגד שירזי שיקום ולקרוא לו להתפטר מה שמשפיע גם על השחקנים במגרש. האוהדים הגדילו לעשות כאשר תלו שלט ענק ורשמו בו: "תעזוב אותנו מהשכונה שעשית לנו ותחזור לשכונה".

השיא היה כאשר הפועל חיפה הצליחה לצמק את התוצאה ובאותו רגע החלו האוהדים לקרוא לשירזי להתפטר. אחד השחקנים: "במצב שנוצר אי אפשר להתקדם לשום מקום".

"איך שלא נסובב את זה הקללות לעבר שירזי ולעבר חלק מהשחקנים לא נותנות לנו שום סיכוי להצליח. המצב קשה מאד. אנחנו לא מתפקדים ויש לזה הרבה סיבות לא רק מקצועיות".

למרות הביקורת על חלק מהקהל, בהפועל חיפה יש טוענים שניתן להבין את האכזבה של הקהל. הקבוצה שלהם לא ניצחה בקרית אליעזר כבר שמונה חודשים והגדילה לעשות כאשר הפסידה העונה שוב ושוב מול קבוצות שעל הנייר היא היתה אמורה לנצח.

ניצן שירזי. סיים דרכו בהפועל חיפה? (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ניצן שירזי. סיים דרכו בהפועל חיפה? (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

חיפה תצא במחזור הקרוב למשחק חוץ נגד רמה"ש ואח"כ תארח בבית את מכבי ת"א ולאחר מכן מחכה לה דרבי נגד מכבי חיפה. הקפטן אייל טרטצקי שספג אדום שני לא יורחק אוטומטית לשני משחקים. מי שיחליף את טרטצקי יהיה שרון לוי. גם דיאן קלהאר שהורחק במשחק הבכורה שלו לא ישחק מול רמה"ש.