מומי זפרן מקבל טיפול לאחר שחש ברע (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
מומי זפרן מקבל טיפול לאחר שחש ברע (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

מאמן הפועל ניר רמת השרון, מומי זפרן, שוחרר לפנות ערב מבית החולים שיבא בתל השומר וזאת לאחר שאושפז אמש בעקבות מיחושים בלבו.

כזכור, אמש, במהלך משחקה של קבוצתו מול בני יהודה, המאמן הוותיק חש ברע ופונה באמבולנס לבית החולים שם ערך בדיקות מקיפות והוחלט להשאירו להשגחה למשך הלילה.

לאורך כל הלילה היה מחובר המאמן למוניטור שבדק את קצב פעימות הלב ובבוקר אף עבר בדיקת סי. טי. במהלך היום נהרו כל שחקני ואנשי רמה"ש לבית החולים כדי לבקר את מאמנם, שכבר הספיק לחזות במשחק הניצחון מול בני יהודה והיה מרוצה מאד מהלחימה של שחקניו. לפנות ערב שוחרר זפרן לביתו בנהריה ונתבקש לנוח בימים הקרובים, כאשר ביום שלישי הוא אמור לעבור בדיקות נוספות.

במשחק הקבוצה ביום רביעי מול הפועל ת"א ברבע גמר גביע הטוטו זפרן לא יעמוד על הקווים מאחר שרופאיו ביקשו שינוח ומי שאמור למלא את מקומו הוא מנהל הקבוצה מנחם קורצקי שמחזיק בתעודת פרו של אופ"א. "זה משחק חשוב מאוד עבורנו" אמרו ברמה"ש, "כל עליית שלב תכניס כסף למועדון וזה יכול לעזור מאד".

על פי הנראה, לפני המשחק ישוחחו המנהל והמאמן ויחליטו לגבי ההכנה הטקטית של הקבוצה למשחק. עדיין לא ידוע האם זפרן יצפה במשחק בטלוויזיה ונראה כי אם הרגשתו תשתפר, אז הוא יצפה בקבוצה שלו מרחוק.