שבת של כדורגל. האזינו לכל המשחקים (צילום: מערכת ONE)
שבת של כדורגל. האזינו לכל המשחקים | צילום: מערכת ONE

המחזור ה-15 בליגת העל יצא לדרך ואיתו מספר משחקים מסקרנים. במוקד המשחקים עומדים שניים, הראשון שבהם - משחק הבכורה של ניר לוין כמאמן זמני במכבי תל אביב שמארחת את מכבי נתניה באצטדיון טדי, והשני שבהם, הדרבי החיפאי בו מארחת מכבי את הפועל.

האזינו ל"שבת של כדורגל" בתחנות רדיו ישראל בשיתוף ONE.

גם אצטדיון ה"מושבה" החדיש והנוצץ במוקד המחזור, כאשר מכבי פתח תקווה והפועל עכו חונכות אותו. עוד השבת: בני סכנין מארחת את מ.ס. אשדוד לקרב צמרת, הפועל ראשון לציון מארחת את הפועל באר שבע לקרב תחתית לוהט והפועל ניר רמת השרון עם שייע פייגנבוים במשחק בכורה פוגשת בביתה את הפועל פתח תקווה.

כל מי שעושה דרכו לאחד האצטדיונים או אחרים שיעדיפו את הבית על המגרש עצמו, יכול להיות רגועים. התוכנית "שבת של כדורגל" איתכם בכל מקום ומדווחת על כל גליץ', בישול, שער, כרטיס אדום ושאר הדברים שמתרחשים במגרשים.

תכנית סיקור המחזור, בהנחיית שרון פרי ואלון חזן ובהשתתפות מיטב השדרנים הפרוסים במגרשים, משודרת בפריסה ארצית בתחנות רדיו ישראל (רדיו תל אביב (102FM), רדיו חיפה (99.5FM ו-107.5FM), רדיו דרום (97FM ו-95.8FM) ובערוץ ONE, ערוץ 50 וערוץ 514 ב-HD בהוט, איתכם בכל המגרשים, עם כל השערים וכל החדשות החמות והכל כדי לשמוע כמה שיותר את איתות ה"גוללללל".

בנוסף, ניתן להאזין לתוכנית באמצעות אפליקציית האייפון של רדיו חיפה, רדיו ת"א ורדיו דרום. אתם מוזמנים להיכנס לקבוצת הפייסבוק של 'שבת של כדורגל' וכן לרשום הודעות, דעות, טענות וכל מה שעולה במוחכם לשרון פרי ואלון חזן שמקריאים את עיקרי הדברים בשידור.