ערן לוי. נשלח לחדר ההלבשה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. נשלח לחדר ההלבשה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בפעם השנייה בתוך שבועיים נשלח חלוץ הפועל חיפה, ערן לוי לחדר ההלבשה במהלך אימון. המאמן ניצן שירזי לא אהב את התערבותו של לוי בעימות מילולי שפרץ בין יוסי דורה לאור לגריסי.

מאוחר יותר ביצע לוי עבירה על רועי שוקרני וזה כבר היה הקש ששבר את גב הגמל עבור שירזי שהורה לו לרדת לחדר ההלבשה.

בתווך הקבוצה העבירה ביום חמישי האחרון מכתב לרשות לבקרה התקציבית בו היא מתחייבת שלא לשתף את החלוץ משה ביטון עד סוף העונה. משמעות ההחלטה - ביטון סיים את דרכו בקבוצה והפועל חיפה תשא את שכרו הבסיסי של ביטון אבל לא תצטרך לשלם לחלוץ פרמיות.

מכתב ההתחייבות לבקרה לא מאפשר לקבוצה לשנות את ההחלטה. יו"ר הבקרה עופר אורליצקי אמר ל-ONE: "ברגע שהפועל חיפה העבירה מכתב כזה לא ניתן להפשיר את השחקן ולשתפו במדי הקבוצה עד תום העונה. ביטון יכול להישאר בקבוצה ולקבל את שכרו מבלי לקבל פרמיות או לחכות לינואר ולעזוב לקבוצה אחרת".

ביטון ממשיך להתאמן בקבוצה אחרי שקיבל הודעה שיש כוונה לשחררו. אחרי שמעברו להפועל פ"ת לא הסתדר נאלץ ביטון להמשיך במועדון ולהגיע עימו להסדר שימשיך לקבל לפחות את שכרו הבסיסי מבלי שיהיה מוקפא אבל לא יוכל להשתתף במשחקי הקבוצה.

לאימון הקבוצה הגיע אורח מפתיע, החלוץ עדן בן בסט ששיחק בשנתיים האחרונות באדום ועבר לשחק בברסט הצרפתית. בן בסט הגיע ועודד את השחקנים שפתחו בהכנות למשחק מול מכבי נתניה: "אני מתרגש לראות את החברים שלי שקיבלו אותי בחום ואני מקווה שאשנה את המזל והמצב של הקבוצה. אולי אביא להם את המזל".

עדן בן בסט. הגיע לבקר את חבריו באימון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
עדן בן בסט. הגיע לבקר את חבריו באימון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אמיר אבו ניל עדיין מטופל ע"י הפיזיותרפיסט של המועדון דובי שטיין שהורה שבלי אישור מהרופא שניתח אותו בברך אבו ניל לא רשאי להתאמן.

שחקנים בקבוצה יצאו בקריאה לאוהדים להגיע ולעודד את הקבוצה באחד מהמשחקים החשובים בשנים האחרונות. המצב של הקבוצה בטבלה בכי רע מה עוד ששבוע אח"כ מצפה משחק מול הפועל פ"ת שסוגרת לאט לאט את פער מינוס תשע הנקודות שהתחילה איתו העונה.

אוהדי הפועל חיפה. השחקנים זקוקים להם (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל חיפה. השחקנים זקוקים להם (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE