ים, שמש, בירות, בחורות יפות ומהלכים מרשימים היו חלק בלתי נפרד ממחזור הפתיחה של ליגת קורונה פוצ'יוולי בחוף גורדון. 14 קבוצות יתחרו מדי שבוע על ארבע מקומות בפיינל-פור שייערך בראשון באוקטובר.

עד כמה שזה אולי יישמע מוזר, הקבוצות לוקחות את הליגה בשיא הרצינות ואף מביאות שחקני חיזוק, כשמי שמושך את תשומת הלב הרבה ביותר הוא ללא ספק דייגו מראדונה דה סילבה ה...ברזילאי שמשחק בנגב אילת. וכמו בעונות הקודמות גם סלבס נמשכים אל התחביב הביזארי, ביניהם השחקנים אושרי כהן ושלום מיכאלשווילי.

במשחק המרכזי של המחזור ניצחה "נגב אילת" עם מראדונה הברזילאי 1:2 את "סאן אנד ניקה". "כרישי החול" עם שליש מ-"מה קשור?", שלום מיכאלשווילי יחד עם שותפו מאור קנדיל גברו 0:2 על "אריות גורדון".

"אין משחק קל בפוצ'יוולי, זה תלוי ביום ואיך שאתה מגיע למשחק", אמר מיכאלשווילי בסיום ונראה כי אימץ לעצמו גם קלישאות מתחום הכדורגל ופחות מתחום הסטנד-אפ קומדי.

האלופה "פגאסוס" עם אושרי כהן ומתי פול ספגה הפסד מפתיע 2:0 (22:20 ו-18:11) מיהלומי ביצ'אצ'י (ג'ורג' בסון ופ'רה).

דייגו מראדונה עם שותפו לקבוצה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
דייגו מראדונה עם שותפו לקבוצה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

תוצאות נוספות: וילדע חייע (אלון דיסנצ'יק ותמיר בר אילן) - ותיקי הגלקטיקוס (גילי ג'נח ושרון משען) 0:2, קרפצ'יו בר יונייטד (נדב זוהר ושלום לנציאנו) - שמשוניה (אנטון יושין וירדן זלוף) 2:0, כוכבי שביט (אדיב ואבי שביט וסאן מנחם) - מעיין לגן (שלומי משה ובן פז) 0:2, מועדון הריץ' (דודו טובי וסנדרו אלמינו) - עוד גביע לארון (אריק גילרוביץ' ויוגב בנישו) 0:2. 

רגע של שיעמום במשחק (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
רגע של שיעמום במשחק (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

אחת הצופות שמה לב שמצלמים אותה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אחת הצופות שמה לב שמצלמים אותה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE
אושרי כהן נח בין המשחקים (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אושרי כהן נח בין המשחקים (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE