שכטר וידין:
שכטר וידין: "אין טעם לדבר על הקיזוז" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

אליפות נייקי ישראל בקט-רגל נפתחה היום (חמישי) בצהריים, זאת השנה הרביעית ברציפות. למעלה מ-1,500 שחקנים נרשמו השנה לתחרות אשר נערכת בגול טיים בת"א. באליפות השנתית שנערכת מדי פסח מתחרות קבוצות מכל הארץ כאשר גיל המשתתפים מתחלק לשניים: קטגורית הצעירים אשר מיועדת לגילאים 15-18 וקטגורית המבוגרים אשר מיועדת לגילאים 19-30.

שחקני הפועל ת"א ובני יהודה איתי שכטר, אביחי ידין , שלו מנשה ולירוי צעירי הגיעו למתחם הצ'אלנג שבמקום כדי להשיק את נעל הכדורגל "מרקיוריאל". השחקנים התחרו בכדרור, מהרות, טכניקה ודיוק. המנצח הגדול היה אביחי ידין שגבר יחד עם איתי שכטר על צעירי ומנשה מבני יהודה.

חלוץ הפועל ת"א, איתי שכטר, התייחס לאירוע:" אני מאד אוהב את חברת נייקי, נהנה מכל רגע. אפשר לומר שהם ממש כמו משפחה. הנעל הזאת היא של רונאלדו וזה שחקן שאני אוהב, היא מיועדת לחלוצים. אביחי ידין בעט יותר ממני היום ככה שאי אפשר להגיד שאני קצת חלוד. קמנו מוקדם היום בשביל לשחק, נייקי עושה דברים יפים ורואים כאן כמה המדינה שלנו אוהבת כדורגל. אני התרשמתי מאד ממה שהם עשו כאן, יופי של פרויקט הם בנו והלוואי שהשחקנים שכאן יזכו לשחק  לידי ביום מן הימים".

על העובדה שגמר את העונה אמר שכטר: "אני פצוע אבל יכול לרוץ, הבעיה שלי היא שאני יכול ליפול במהלך משחק ואז להיפגע באזור הכתף, זה יכול להחזיר אותי אחורה. כואב לי שאני לא יכול לעזור לקבוצה השנה אבל ספורטאי צריך לעבור דברים כאלה בקריירה שלו, יכולתי לעזור להפועל בפיניש כי יש לי המון רעב לחזור והמון עוצמות לתת לקבוצה ברגעים שהיא צריכה אותי. אני סומך על החברים שלי שיוכלו לעשות את זה בסוף".

על המאבק עצמו הוסיף: "יהיה מאד קשה, חיפה נמצאת בתקופה מצוינת ואנחנו בירידה אבל יש לנו את כל הכוחות עם הקהל להביא אליפות שניה. אני מקווה שהתסריט יהיה דומה לאשתקד אבל קשה לי להאמין, אני מקווה שניקח אליפות בצורה חלקה, אי אפשר לדעת מה יהיה בסוף".

איתי שכטר. רק שהפציעות לא יהרסו לו (יוסי ציפקיס)
איתי שכטר מפגין ביצועים מול דמויות קרטון (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

"אם יש דבר שמאד קשה לשחקן כדורגל זה שהקבוצה שלו משחקת והוא לא יכול לעזור. קשה לי בכל שבת להגיע לבלומפילד ולראות את השחקנים מהצד. קשה לי בהפסדים להיות בצד כי אני אוהב את המשחק, הכדורגל זה דבר שגדלתי עליו ונשמתי אותו ,פתאום אני כמעט שנה בחוץ. צריך לדעת לעבור את זה , אני בחור שעובד קשה ואני יחזור טוב מאשר הייתי", הוסיף.

על הקיזוז שיכול שוב לפעול לטובת הפועל אמר החלוץ: "לא רק הפועל בחרה את הקיזוז אלא כל הקבוצות. גם שניצחנו את חיפה 4;1  ופתחנו פער של שתי נקודות אז גם  הם דיברו על הקיזוז, עכשיו אנחנו מדברים עליו. זה משהו שנקבע מראש וצריך להשלים איתו לטוב ולרע, יכול להיות שגם קבוצות תחתית יפגעו מזה כמו הפועל פ''ת אחרי שהיא כבר יצאה משם. זה הכדורגל , יש יו''ר שמחליט וצריך לכבד את זה. אף אחד לא ערער אז אין טעם לדבר על זה".

ידין, שכטר, מנשה וצעירי. הפעם הפועל ניצחה (יוסי ציפקיס)
ידין, שכטר, מנשה וצעירי. הפעם הפועל ניצחה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

על הסיכויים שנראה אותו בגרמניה בשנה הבאה אמר: "גרמנית זאת שפה מאוד קשה. אני מקווה שאדע אותה בקרוב מאוד. היתי בהתרשמות בגרמניה אצל הקבוצות שרוצות אותי אבל כרגע אני מתרכז בהצלחת הפועל ת''א". 

שלו מנשה הוסיף: "הייתה כאן חוויה, אני מקווה בשביל הילדים שבאו לכאן שימשיכו לשחק כדורגל ולהגיע למעלה. עסקנו היום בשליטה בכדור, טכניקה, דיוק ומהירות. הפעם הפועל ניצחה לעומת השבת האחרונה, כל הכבוד להם, שער של עשר נקודות הפריד בינינו אבל אני לא שמח מההפסד הזה היום. אני רוצה לנצח תמיד".

שלו מנשה: &
שלו מנשה: &" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE