גל אלברמן. ישחק בדרבי הטוטו (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
גל אלברמן. ישחק בדרבי הטוטו (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

מכבי תל אביב החלה הבוקר (שני) בהכנות לקראת הדרבי השלישי העונה, שוב בגביע הטוטו, שיערך ביום רביעי ב-21:00. שתי הקבוצות צפויות לפתוח בהרכב משני, בעיקר מאחר והצהובים כבר הבטיחו את העפלה לשלב הבא בעוד הפועל איבדה את הסיכויים.

אם לשפוט את ההרכב שהצהובים תירגלו באימון, הרי שהשחקנים שצפויים לעלות יכולים להיות שחקני הרכב ראשון בכל משחק אחר. נראה כי המנג'ר אבי נמני יאפשר לשחקנים שלא שיחקו במשחקים האחרונים לפתוח בדרבי הקרוב, כשאבי סטרול שב לתמונת ההרכב אחרי שהחלים מהפציעה בברכו וצפוי לשתף פעולה עם ניסו קפילוטו. קלמי סבן, שלא שיחק בשבת האחרונה ישוב לעמדת המגן הימני, רוני גפני יתפוס את עמדת המגן השמאלי.

בקישור תורגלו גל אלברמן שרן יינ ודור מלול. מלול מאור בוזגלו יהיו היחידים שפתחו ב-11 בשבת ותורגלו גם באימון היום. יובל אבידור ורוברטו קולאוטי יאיישו את חוד ההתקפה. בשער צפוי לפתוח גיא סלומון. נראה כי אם המשחק יתפתח לשביעות רצונם של הצוות המקצועי גם שחקנים דוגמת ריף פרץ ומאור חלבי ישולבו במהלך המשחק.

במהלך האימון דרש יוסי מזרחי משחקניו לשמור על פערים מצומצמים בין ההתקפה לקישור ולהגנה. כמו כן דרש מהם תנועה ללא כדור והנעת כדור למגינים ולקשרים. מי שנעדרו מהאימון הם תמיר כחלון, שמחלים מהפציעה בקרסולו וגיז'רמו ישראלביץ'. ישראלביץ' סובל ממתיחה בשריר הארבע ראשי וזוכה לטיפולים אינטנסיביים במטרה להכשירו למשחק בשבת מול הפועל עכו.

אתמול החלה המכירה של הכרטיסים לדרבי כשכ-500 כרטיסים כבר נמכרו. המכירה תימשך היום ומחר בקופות בקרית שלום. גם מכירת הכרטיסים למשחק מול הפועל עכו תיפתח היום.