ההכנות לקראת המשחק מול עירוני קרית שמונה ממשיכות, ובמכבי תל אביב ממתינים כעת לשובם של שחקני הנבחרות השונות כדי שליוכלו להמשיך בהכנות בסגל מלא. למרות זאת, במכבי אישרו להאריס מדוניאנין לאחר את טיסתו לארץ לתחילת השבוע הבא. הקשר ביקש לטוס לבוסניה מסיבות אישיות, וצפוי להחמיץ את המשחק.

במכבי תל אביב מודעים לעובדה שעונשו של אלירן עטר, שספג אמש בבית הדין של ההתאחדות, היה יכול להיות גרוע מהרחקה משני משחקים וטרם החליטו אם לערער על פסק הדין. החלוץ עצמו נכנס אמש במחצית השניה של משחק האימון של הקבוצה מול קבוצת הנוער של המועדון וערך למעשה אימון ראשון מלא אחרי שעד עכשיו התאמן בצידי המגרש בעקבות הפציעה בברכו.

“אין מה לעשות זה משהו שנצטרך להתמודד איתו", אמר אמש קשר הקבוצה גל אלברמן שחגג גם הוא את ההשקה של חנות המזכרות בקרית שלום. "התמודדנו עם חסרונות של שחקנים אחרים גם במצבים אחרים. נדע להסתדר בלעדיו למרות שהוא שחקן מצוין".

רגע לפני בנית הסוכה לחג סוכות התייחס אלברמן להצלחה של הקבוצה מפתיחת העונה ובהשלכות שלה על קצב המכירות המרשים שהחל כבר אתמול עם המון אוהדים שהגיעו לרכוש מוצרים מהחנות החדשה: “אין ספק כשהקבוצה מצליחה האוהדים מרגישים טוב יותר הם רוצים להרגיש קרובים לקבוצה ואני מקווה שבהמשך הדרך תהיה הענות כזו של אוהדים וכך גם התוצאות".

גל אלברמן. מחכה לחזרתו של קרויף ארצה (ליאור טימור) (öéìåí: מערכת ONE)
גל אלברמן בחנות המזכרות של מכבי ת"א (ליאור טימור) | öéìåí: מערכת ONE
הצהובים של מוטי איווניר עומדים לפתוח עוד תקופה עמוסה במשחקים אחרי שבשבוע שעבר לא נערך מחזור ליגה בעקבות יום כיפור. במועדון מודעים לעומס שצפוי לקבוצה ויתחיל כבר במפגש ביום ראשון בקרית שמונה, ומקווים שהוא לא יכריע את הקבוצה. “זה נכון שמצפה לנו עומס ועד עכשיו אנחנו נראים טוב”, אומר אלברמן. "אבל מה שעשינו עד עכשיו עוזר למצב רוח מבחינתנו יש לנו עוד הרבה משחקים והדרך עוד ארוכה. אין לנו יותר מידי מה להגיד אלא לעשות על המגרש".

אלברמן, שלא רצה להסגיר איזה קבוצה אהד בילדותו: “הנתון הזה שמור עימי", נזכר בחנות המזכרות שהותירה בו לא מעט רושם בילדותו: “אני זוכר בתור ילד שההורים שלי לקחו אותי לחנות מזכרות באנגליה וזו הייתה אחת האטרקציות הגדולות עבור אוהד כדורגל ואני שמח שזה הגיע גם לפה. כנראה שהמחירים לא גבוהים כי עובדה שכולם קונים פה".

אלירן עטר באימון. יפגוש את האקסית (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אלירן עטר. אלברמן: &"נצטרך להתמודד&" (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

על השאלה האם אוהדי הקבוצה יוכלו לקנות צלחת אליפות בחנות המזכרות בתום העונה אמר אלברמן: “צלחת של אליפות קונים בעבודה קשה ולא בשום חנות. ככה זה בספורט. יש לנו עוד דרך ארוכה מלאה במכשולים ואני מקווה שבסופו של דבר הסוף שלה יהיה מתוק".

בתוך כך, בקרית שלום מאוד התרגשו לקבל את הבשורה על עסקת שליט שנחתמה ושובו הצפוי של החייל השבוי בכלא החמאס בחמש השנים האחרונות. גורמים במועדון התייחסו לבשורה הנפלאה וציינו: "אנחנו מייחלים לרגע שנראה אותו חוזר חי, שלם ובריא - זה הכי חשוב. כמובן שהכסא שלו במשחקי הקבוצה שמור לו".