עכשיו זה רשמי. חלוץ הפועל פתח תקווה, עידו אקסברד, חתם היום (שלישי) באמצעות סוכניו דודו דהאן ועובד קראוס לארבע שנים בהפועל באר שבע. המו"מ בין החלוץ הצעיר לבין המועדון מבירת הנגב נמשך כבר מספר ימים ולאחר מספר שיחות בין הצדדים הגיעו הערב לסיכום.

אקסברד הגיע כבר אתמול בבוקר לבירת הנגב על מנת לעבור בדיקות רפואיות בבית חולים סורוקה והוא צפוי להמריא כבר מחר למחנה האימונים של קבוצתו החדשה בפולין. החלוץ בן ה-22 עובר לבירת הנגב אחרי עונה אחת בלבד במדי הקבוצה ממלאבס אליה הגיע מבית"ר/שמשון ת"א.

המאמן של הפועל באר שבע, ניר קלינגר, שוחח עם החלוץ כבר במוצ"ש והביע את רצונו לראות אותו לובש את מדי הקבוצה מבירת הנגב. אקסברד מצטרף לשוער הפולני מארצ'ין צבאיי, המגן הפורטוגלי לואיס טורס והקשרים לאריה קינגסטון ואמג'ד סולימאן שהצטרפו לבאר שבע בפגרה.

את הפריצה הגדולה שלו עשה החלוץ הצעיר בחצי העונה האחרונה כשכבש ארבעה שערי ליגה ועוד שניים בגביע המדינה. בנוסף, בישל החלוץ שני שערים נוספים שעזרו לקבוצתו לשרוד עונה נוספת בליגת העל.

בעקבות הצטרפותו של אקסברד, הקבוצה תוותר על שירותיו של החלוץ הפולני דוד יאנצ'יק שנבחן בקבוצה בשבוע שעבר. ההחתמה של החלוץ הצעיר תאפשר לניר קלינגר לצרף שחקן זר נוסף בקישור הקדמי.

אקסברד אמר לאתר הרשמי של הקבוצה לאחר החתימה: "אני שמח שעשיתי את הצעד הזה וחתמתי בבאר שבע כי אני מאמין שזה מהלך נכון עבורי ואני מקווה להצליח יחד עם הקבוצה בעונה הקרובה".

אקסברד. מדרים לב"ש (שי לוי) (öéìåí: מערכת ONE)
אקסברד. מדרים לב"ש (שי לוי) | öéìåí: מערכת ONE