קינג. נעדר מהאימון בגלל קלקול קיבה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קינג. נעדר מהאימון בגלל קלקול קיבה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

מ.ס. אשדוד שבה היום (שלישי) לאימונים והחלה בהכנותיה למשחק הביתי מול מכבי נתניה (ראשון, 20:00), בו ינסו האדומים-צהובים לתקן את הרושם הרע שנותר מההפסד 3:0 בקרית שמונה.

לאימוני הקבוצה הצטרפו שני קשרים נבחנים, סאדיק הניגרי ולורן מרטין הצרפתי, שיינסו להרשים את המאמן ג'ון גרגורי וצוותו. מי שהרשים יותר מבין השניים הוא מרטין. אשדוד תקיים משחק אימון פנימי, בעיקר כדי לבחון את השניים ולראות את יכולתם של השחקנים הצעירים שלא זוכים לדקות משחק.

מהאימון נעדרו צמד הזרים, עמנואל סארקי הניגרי וסטיבן קינג הקמרוני אשר סובלים מקלקול קיבה ובמועדון מקווים שכבר מחר יוכלו לשוב לאימונים מלאים. עידן שדה ממתין להצעה שתגיע מצידה של הפועל פ"ת בעניינו.

ל-ONE נודע שהקבוצה ממלאבס, אשר נאבקת בתחתית הטבלה, התעניינה מאוד בשירותיו של שדה דרך מאמנה, יובל נעים, אולם בנהלת פ"ת קיוו לקבל את הקשר המוכשר ללא תמורה, דבר שלא בא בחשבון מבחינת האשדודים, שביקשו בעבור השאלתו סכום של 40,000 דולרים עד סיום העונה. לא מן הנמנע, שבימים הקרובים יחודשו המגעים בין הצדדים, כשלשדה ישנן עוד מספר אופציות נוספות, אולם הוא מעדיף לצאת לקבוצה בה יוכל לשחק באופן קבוע.