גבע ברקאי באימון: "לא ממהר למצוא" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גבע ברקאי באימון: "לא ממהר למצוא" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: מאמן הפועל עכו, אלי כהן, פונה היום לבלם הוותיק, גבע ברקאי, שהוא אינו בתוכניות לעונה הקרובה. מדובר בהודעה שהפתיעה את הבלם שרק חזר מפציעה.

ברקאי אמר ל-ONE: "חשבתי שאלי כהן קורא לי לפגישה בכדי להגיד לי שאני חוזר לעניינים. לצערי הרב, שמעתי שאני לא בתוכניות ואני מאוכזב מאוד משום שאני מאמין שאני יכול ומתאים לשחק בהפועל עכו. אין סיבה שאחרי שחזרתי מפציעה לא תינתן לי שוב הזדמנות לשחק ולתרום לקבוצה". הבלם הוסיף: "אני לא ממהר לצאת לקבוצה אחרת כאשר הסגלים של הקבוצות התמלאו כבר".

שחקן נוסף שקיבל היום (שישי) הודעה מהמאמן שהוא ישוחרר מעכו זהו הקשר, ניקולה סימיץ', לאחר שלא עמד בציפיות. סימיץ' נראה מתוסכל מאוד ואמר: "מהרגע הראשון סימנו אותי ולא נתנו לי צ'אנס. אני מאוכזב מאוד מההודעה וחושב מה לעשות". ההחלטה לגבי סימיץ' נפלה בשבועיים האחרונים, במיוחד לאחר שהתקבלה החלטה נוספת להביא לארץ את הקשר, אלכסנדר דווידוב.

הקשר הותיר רושם חיובי באימונים וצפוי לחתום על חוזה בשבוע הבא, לאחר משחק הראווה מול מכבי חיפה ביום ראשון שיחנוך את איצטדיונה החדש של עכו.

ניקולה סימיץ´ (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניקולה סימיץ´ (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בסיום האימון סימיץ' הגיע למשרדו של היו"ר, ציון וייצמן, על מנת לסגור את החוזה והתנאים הכספיים בין הצדדים. בשיחה הוא שמע מהיו"ר החלטה לשחרר את השחקן באופן סופי ומוחלט תהיה רק ביום ראשון.

דווידוב (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
דווידוב (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בהפועל עכו ינסו להתחזק בחלוץ נוסף, כאשר המטרה היא לצרף את חלוץ מכבי חיפה, שלומי אזולאי, שמועמד להיות מושאל מקבוצתו החיפאית.