מאור בוזגלו. "חזק במאבק האליפות" (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו. לא סיים את האימון (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

קשר מכבי ת"א, מאור בוזגלו, נטש את האימון של הקבוצה הערב (שלישי), לאחר שספג מכה בשוק. במכבי הבהירו שלא מדובר בפציעה רצינית והקשר ישוב להתאמן מחר כרגיל לקראת משחק הליגה מול הפועל עכו בבלומפילד.

בזמן שהקבוצה נמצאת עדיין בשלבי המאבקים בצמרת הליגה, בקבוצה יש מי שמרוצים מהעבודה שעושה המאמן, מוטי איווניר, ובמיוחד משילוב הצעירים אותו מנהיג המאמן.

גורם בכיר במועדון סיפר ל-ONE על שביעות הרצון מהעבודה של איווניר אך הבהיר כי במועדון מתרכזים כרגע במטרות העונה כשהתכנונים לעונה הבאה עדיין מוקדמים מכדי להסיק מסקנות.

"צריך לחשוב למה הבאנו את מוטי איווניר מההתחלה. ידענו שמדובר במאמן שעובד עם שחקנים צעירים ומי שמכיר את גולדהאר יודע שמהרגע הראשון שהקנדי הגיע, הוא מתייחס למכבי כאל חברה שמצמיחה שחקנים צעירים, או לחילופין מביאה שחקנים צעירים מוכשרים למועדון וביחד עם השחקנים הבוגרים והמנוסים יוצרים פורמולה מנצחת. לכן זה לא סוד שאיווניר בסה"כ עובד כפי שמצפים ממנו, אבל עדיין למועדון יש מטרות כך שאין לנו עניין כבר לדבר על העונה הבאה", ציין הגורם.

"המטרה היא לא לעשות על האש, אלא לשנות אווירה"
במכבי ת"א החליטו היום (שלישי) לשבור שיגרה. הקבוצה של מוטי איווניר העבירה את אימון הבוקר שלה מקרית שלום לגני יהושע, אלא שמי מבין השחקנים שחשב שהוא מגיע לפיקניק, בהחלט הופתע.

השחקנים פתחו את האימון בשחרור קצר ומיד לאחר כן יצאו עם מאמן הכושר, יוסי זיגדון, לריצה בת 45 דקות סביב הפארק. את האימון קינח איווניר במשחקי טניס רגל קצרים בין השחקנים לפני ששבו לקרית שלום להתקלח ולנוח לקראת אימון אחר הצהריים.

למרות הריצה הארוכה ניתן היה לראות על פני השחקנים ששבירת השיגרה הוסיפה לאווירה המחוייכת בקבוצה. "זה טוב לצאת קצת מהקופסא וליהנות מדברים אחרים, אבל מי שחושב שבאנו למימדיון טעה. המטרה לא היתה לעשות על האש אלא לשנות את האווירה בזמן שאנחנו רצנו כמעט 10 קילומטר".

זיו, ישראלביץ´, קולאוטי והחברים היום בגני יהושע (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
זיו, ישראלביץ´, קולאוטי והחברים היום בגני יהושע (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

במועדון ממתינים לדיון שיערך בבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל, רגע לפני שהקבוצה תארח את הפועל עכו ללא הקהל, זכר לעונש שספגה בשבוע שעבר בגין קריאות הגזעניות של אוהדיה בדרבי של ת"א. אוהדי הקבוצה מתכוונים להפגין מחר מחוץ למשרדי ההתאחדות בעת שבית הדין ידון בערעור שהגישה הקבוצה, וזאת חרף בקשת המועדון שלא להפגין מחוץ למשרדים. 

קולאוטי. החזיר את מכבי ת&"א במהירות למשחק (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
קולאוטי (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
מאור בוזגלו. ישוב לאימונים (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
ובוזגלו נהנה מרגע של שקט (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE