גיא משפתתי:"שמח שזה מאחוריי" (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
גיא משפתתי:"שמח שזה מאחוריי" (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

בלמה של הפועל ראשל״צ גיא משפתי, שלא שיחק בשבת האחרונה במשחק הניצחון מול הפועל ב״ש בגביע הטוטו בשל מחלוקת לגבי תנאי חוזהו, חתם היום (שלישי) במדים הכתומים וימשיך לשחק גם העונה בקבוצה בה גדל.

משפתי בן ה-21, שהפגין יכולת טובה מאוד במשחקי ההכנה של הכתומים, ושיתף פעולה בצורה יוצאת מן הכלל עם אלביס מסיץ׳ הבוסני, יעמוד לרשותו של ניסן יחזקאל כבר בשבת הקרובה במשחק במסגרת המחזור ה-2 של גביע הטוטו  מול מ.ס אשדוד.

משפתי חתם על החוזה עד תום העונה באמצעות סוכנו, דודו דהאן, ומייד לאחר החתימה אמר ל-ONE: ״אני שמח מאוד שזה מאחוריי ומקווה מאוד להצליח עם הקבוצה השנה. הפועל ראשל״צ הוא מועדון שיקר מאוד לליבי ואני מייחל לכך שנפתח את העונה בצורה טובה כהמשך להכנה המצויינת שעשינו״.

בכך נראה כי לניסן יחזקאל ישנן צרות טובות בכל הקשור לחוליית ההגנה של הקבוצה, לאחר שלתמונה חזר גם הבלם המצויין גל ספיר, שלא הגיע לסיכום עם קבוצת ווילם טוויי ההולנדית וגילה יכולת טובה בניצחון על הפועל ב״ש בגביע הטוטו.

סינדו דוסו (hatharom.hu) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
סינדו דוסו (hatharom.hu) (ONE) | צילום: מערכת ONE

בראשל״צ ממתינים להשלמת העסקה עם החלוץ מחוף השנהב, סינדו דוסו, שמשחק בקבוצת קצ׳קמאט ההונגרית. המאמן, ניסן יחזקאל, כבר שב ארצה לאחר שהגיע עימו לסיכום עקרוני וכעת נותר להשלים את העסקה מול נציגיו על מנת להביאו מהר ככל האפשר ארצה.