עידן שדה. עוד שגריר בקפריסין (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עידן שדה. בדרך לאשקלון? (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

עידן שדה, קשרה של מ.ס. אשדוד, הביע את רצונו לשחק בהפועל אשקלון, שרוצה לקבל אותו לתקופה של שנה וחצי, בעוד אשדוד מוכנה להשאילו עד תום העונה בלבד. שדה מוערך מאוד על ידי עזורי ונראה כי צפויות התפתחויות גם בנושא זה בימים הקרובים.

בצעד לא שגרתי, החליט הבעלים של הפועל אשקלון, פרוספר אזגי להוזיל את מחירי הכרטיסים לאוהדי הפועל חיפה לקראת המשחק בשבת כמחווה על התקרית הלא נעימה שאירעה ביניהם במשחק בין הקבוצות בקרית אליעזר. המחיר הוזל גם לאוהדי הפועל אשקלון כהוקרה על תמיכתם במשחקים האחרונים וכל מי שירצה להגיע למשחק ישלם מחיר אחיד של 40 ש"ח.

הנהלת הקבוצה בראשות, הבעלים פרוספר אזגי והמנכ"ל, צ'יקו מגיה, החליטה לבוא לקראת האוהדים ולהוזיל את מחירי הכרטיסים לקראת המשחק הביתי שיתקיים באיצטדיון "סלה" בשבת הקרובה (19:00) מול הפועל חיפה. המחיר יהיה אחיד לכל הגילאים ויעמוד על 40 ש"ח.

בעיר הדרומית ישנה סוג של התעוררות סביב הקבוצה בשבועות האחרונים ול-0:4 מול הפועל ר"ג באצטדיון וינטר כבר הגיעו כ-300 אוהדים, שתמכו בקבוצה ללא הרף.

באשקלון רוצים לראות את הקהל שב וממלא את האיצטדיון המקומי והנהלת הקבוצה ביוזמה משותפת עם איתן קסנטיני, הממונה על הספורט בעיריה ואנשי העסקים משה חג'ג' וירון מרגי, ידאגו לחלק בימים הקרובים כ-2,000 כרטיסים לילדים בבתי הספר בעיר, כשהילדים יתבקשו להגיע עם חולצות כחולות או לבנות.

בשלישי תחל המכירה המוקדמת של הכרטיסים למשחק במשרדי המועדון הנמצאים באיצטדיון ובבית הקפה של רוז'ה חטב במדרחוב העירוני.

שחקני אשקלון שבו להתאמן לאחר היום החופשי שניתן להם בעקבות הניצחון. במישור המקצועי, באשקלון מאוד מרוצים מהשתלבותם המקצועית והחברתית של צמד החלוצים, איליה יבוריאן וסרג' איילי, שערכו את הופעת הבכורה המוצלחת שלהם מול הפועל ר"ג. הבלם הסלובני, סואד פילקוביץ', סיכם כבר תנאיו בקבוצה ומחר צפוי להגיע השחרור הבינלאומי שלו ממולדתו והוא יחתום באופן רשמי על חוזהו.

פרוספר אזגי. עתיד ורוד במחלקת הנוער (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
פרוספר אזגי. בא לקראת האוהדים (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

כמו כן, במדים הכחולים ממשיך להתאמן הקשר האחורי היהודי מארגנטינה, פדריקו מוצ'יולסקי, אשר המאמן גיא עזורי ביקש לראותו בעוד מספר אימונים על מנת לקבל החלטה לגביו. בנוסף אליו, יצטרף לאימונים גם קשר יהודי נוסף מארה"ב אשר משחק באותה עמדה של הקשר האחורי, כל זאת למקרה שהמו"מ עם ג'ונתן אסוס לא יצלח.